Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
Anonymous 2008-11-07 21:59
Manau, kad nevertėtų baimintis dėl diskriminacijos, nes tikriausiai kiekvienas žmogus turi mažiausiai dviženklį skaičių didesnių ar mažesnių rizikos faktorių susirgti tam tikromis ligomis. O tyrimams tapus kasdienybe paaiškės, kad visi mes esame "potencialūs ligoniai". Todėl vėl tapsime "lygūs", kokie "lygūs" esame dabar.
Anonymous 2008-11-07 23:03
Kai nebėra ką pardavinėti - pardavinėk NIEKĄ!!! Technologijos veikimas tik toks kiek mes juo tikim. Tokio dalyko nei tu, nei kas kitas nepatikrins.., visa tai gali būti gerai suregztas žaidimas.., bet gal ir ne.., tačiau ir tuo atveju garantuotai savinaina yra ŠIMTĄ kartų mažesnė... Deja visi, versdamiesi per galvą aiškins, kad yra kitaip.., ir kaip su pirmosiomis flash atmintinėmis - už 64 MB mokėsim po 500 Lt...
Anonymous 2008-11-08 16:34
sakai savikaina mazesne?? kazkiek taip, bet ar tu isuvasizduoji, kiek biocheminiu preparatu reikia panaudoti norint istisrti genoma?? kai kuriu ju 1 ml kainuoja kelis tukstancius doleriu..
Anonymous 2008-11-09 19:00
"1997 metų filmas „Gattaca“ tai pavaizdavo kaip futuristinį košmarą, "
na na, maciau ta filma gal 5 kartus, jokio kosmaro ten nevaizdavo, beje, esant tam tikrom aplinkybem, tas scenarijus visai imanomas.
Anonymous 2008-11-13 23:19
Nauja era šviečiasi.. Pradžia - genetinės informacijos atskleidimas. O tada jau netoli ir iki genetinių modifikacijų ir kaip puzzle is reikiamu genu "sudeliotu" individų. Taip nori būti panašūs į Kūrėją? Tik ar žinome, kur patys einame..
modis 2009-07-08 10:06
Man Gattaca pakankamai panashi i koshmara. Ten diskriminacija buvo valstybes ir uzdrausta, bet genetishkai "neshvariems" vistiek liko tik valytoju darbas. Privatus verslas yra labai savanaudishkas. O neshneku jau apie kariuomene, ten genomos tyrimai bus greit iskiepyti. Taigi vieni bus "lygesni" uz kitus.
Kaip Gama ir sako, ar zinom patys kur einam...
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Metų išradimas: mažmeninis DNR testas