[Žinios trumpai] Po Ukrainos belaisvio kastracijos JAV kilo įsiūčio banga: „Daugiau jokių delsimų, ATACMS raketos ir naujausi tankai!“

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

mindaugas.vaitiekūnas 2022-08-01 23:33
O fermentinio ar varškės?
Hmz 2022-08-02 00:11
Pasakė čiuvas, prieš 3 minutes užsireginęs forume.
vardasas 2022-08-02 00:21
Kokio dydzio ego turi buti kad iskastruoti? O gal ne ego...
mindaugas.vaitiekūnas 2022-08-02 07:37
AAA000, https://www.youtube.com/watch?v=G5EyuCA0C8Q
sub 2022-08-02 08:47
Viskam yra ribos. Blevyzgoms irgi. Kaip kitaip vadint žmogų, kuris atidirbinėja, rašo kritiką, jokių argumentų nepateikia. Šiuo atveju, rusų kareivis išsidergė iš Ukrainos kareivio ir paviešino internete, o tas atėjęs rašo komentarą, kad gal čia ir Ukrainiečių kaltės yra... No logic, o tiksliau, čia eilinis rusų bairis, šitaip stumt kiekvienoje temoje neparankioje jiems. Bet ką aš čia aiškinu žmogui, kuris dar nesuprato komentarus paskaitęs. Tai daeis iki galvelės tik po kelių šviesmečių. Ką čia tie Marsai ir Saturnai, palygint su šviesmečiais atsilikimo.
sub 2022-08-02 08:52
Daqug rusų ankščiau sakydavo "Naša Raša", dabar beliko tik "Pa'raša".
AAA000 2022-08-02 09:26
as nustebinsiu irgi tave. tavo priesaika turi moraliniu skyliu. gyvybe yra aukstesnis dalykas uz aptvarus ir valdzia kurias tu isipareigojai gint savo priesaikoje. ir tavo neadekvataus "palaiminimo" cia niekam nereikia. isskyrus nebent tavo pacio ego. as manau neetiska priverst zmones valdzios isakymu papult i salygas, kai jie nebegali NIEKAIP apsigint. is tu pozemiu jie galejo pvz pabegt. arba pasislept kaip nors. jie dar galejo rinktis. bet jie priristi priesaika. o dave neadekvatu isakyma - besalygiskai pasiduot. aiskindami - kad "istrauks". ir apie kokia tu cia gynyba aplamai sneki? kai kariai jau suluosinti, be veikliu ginklu ir nieko REALIAI nebegali apgint. tapo balastu ginybos prasme. visi neadekvatai, kur cia ant manes loja - sito net neivertina bet tie kariai dar galejo gintis asmeniskai. o as manau kad vertinu gyvybe ir jos svarba tinkamai. ir butent toje situacijoje ukrainieciu karines valdzios kazkokie isakinejimai "pavaldiniams" jau nebeturejo legitimumo - isakyt pasiduot. nes neuztikrino pasidavimo saugumo. tai va "gynejau" - susikisk tu savo tokia "gynyba pasiduot i nukankinimus ir mirti" is kur ir istraukei. tavo tokios "gynybos" paslaugos nereikalingos. nes jei tu generuosi toki rezultata - kai net pats neapsigini - tai kaip apginsi kitus piliecius? PS. ir jei jau prabilai apie kastaracijas - panasu kad tau reikalingas specialus priesaikos variantas. ir kastracijas reiketu itraukt i TAVO asmenine kario priesaikos versija, kad jomis neuzsiiminesi tipo gerai tave supratau - prisiekejau tu didysis?
immortallt 2022-08-02 09:31
Kitokią nuomonę? Jei parašysiu kad tu pedofilas, nes tave tvirkino tavo paties mama, čia irgi bus nuomonė?