[Žinios trumpai] Rusijos „karinis komisaras“ paskelbė sensacingą žinią: Ukrainai baigėsi NLAW skirtos raketos, patys ginklai niekam nebetinka  (1)

Rusijos karinė propaganda bando nudžiuginti rusus žiniomis apie karą, sugalvoja naujas suklastotas žinias.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Ir tai viskas, ką jie turi“, – D. Kazanskis apie naują Rusijos propagandos „šedevrą“.

Rusijos propaganda vėl pateko į skandalą, sugalvodama naujienas, bandydama pradžiuginti Rusijos auditoriją informacija apie karo su Ukraina eigą. Vadinamasis Rusijos „karininkas“ Jurijus Kotenokas savo „Telegram“ kanale pareiškė, kad rusų įsibrovėliai tariamai sugebėjo sugauti ukrainiečių karį, kuris tardymo metu pareiškė, kad „Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms baigėsi NLAW raketos“.

Ukrainos žurnalistas ir tinklaraštininkas Denisas Kazanskis atkreipė dėmesį į publikaciją savo puslapyje socialiniame tinkle „Twitter“ ir pavadino ją „nauju Rusijos propagandos šedevru“.

Faktas yra tas, kad NLAW prieštankinių raketų sistema yra vienkartinė – po šūvio iššautas vienkartinis paleidimo įrenginys mūšyje daugiau nebetinkamas. Nekompetentingas Rusijos „karinis komisaras“ vis dar nežino, kad NLAW raketos negali baigtis, nes jų darbo principas yra visiškai kitoks.

 

„Naujas Rusijos propagandos šedevras. Žinomas Rusijos kariuomenės vadas rašo, kad Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms baigėsi NLAW skirtos raketos... Ir taip pas juos visada“, – rašo D. Kazanskis.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(43)
(0)
(43)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: