[Žinios trumpai] Podoliakas skelbia pranešimą apie Vakarų derybas su Rusija ir Ukrainos pasidavimą  ()

Vakarai su Kremliumi nediskutuoja apie Ukrainos pasidavimą, – patikino Michailas Podoliakas.


Michailas Podoliakas
Michailas Podoliakas
© President.gov.ua, CC BY 4.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE_%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BA.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Sąmokslo teorijos, kad Vakarai diskutuoja apie Ukrainos perdavimą Rusijos valdžiai, neturi nieko bendra su realybe. Toks susitarimas neįmanomas, nes jo nebus įmanoma įgyvendinti.

Apie tai savo „Twitter" tinklaraštyje rašė Ukrainos prezidento kanceliarijos vadovo patarėjas Michailas Podoliakas.

Tokių teorijų gerbėjams jis priminė apie „smulkią detalę" – apie ukrainiečius. Nėra šansų, kad Ukrainos žmonės sutiks su kapituliacijos agresoriui scenarijaus įgyvendinimu.

Mažiausia kaina šiais metais! Lietuvių sukurta „NordVPN“ paslauga net su iki 68% nuolaida - dabar gausite dar daugiau funkcijų (Video)
3575 4 5

Tiesiog nerealiai gera proga gauti lietuvių sukurtą produktą už mažiausią kainą 2022-ais metais! Ir dabar dar priedo gausite visiškai naujas ir puikias galimybes atveriančias funkcijas.

Išsamiau

„Tokių susitarimų tiesiog nepavyko įgyvendinti. Ukraina niekada nesiklaups prieš rusus. Tai ne politikos reikalas. Čia gyvybės reikalas", – tvirtino Prezidentūros atstovas.

 

Apie karo pabaigą kalbėjo ir Tarnybos vadovas Andrijus Jermakas. „Telegram" kanale jis pabrėžė, kad tai įmanoma tik visiškai išlaisvinus Ukrainos teritorijas.

„Taika bus tada, kai sunaikinsime Rusijos kariuomenę Ukrainoje ir pasieksime 1991 metų sienas. Tik tada įmanoma taika“, – pabrėžė A. Jermakas.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(81)
(0)
(81)

Komentarai ()