[Žinios trumpai] Du kartus sutriuškintas „legendinis“ 331-asis pulkas komplektuojamas mirčiai trečią kartą  ()

Kostromos gyventojų nebeliko: į pulką imami gretimų sričių gyventojai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

331-ais Rusijos Federacijos pulkas Ukrainoje buvo sunaikintas du kartus, dabar jis komplektuojamas trečią kartą, jame Kostromos gyventojus papildė mobilizuoti iš Ivanovo bei Leningrado srities. Kostromiečių tiesiog nebeliko.

Dieną prieš tai internete pasirodė vieno iš propagandinių televizijos kanalų vaizdo įrašas. Jame Rusijos žiniasklaida parodė parado aikštelę ir okupantus, kurie trečią kartą bus išsiųsti į karą prieš Ukrainą.

Propagandistai tikina, kad visi poligono „naujokai“ yra baigę mėnesinius mokymo kursus. Mokėsi ne tik šaudyti, bet ir valdyti dronus. Rusijos Federacija teigia, kad kariai yra visiškai aprūpinti.

Mega rinkinukas! 5 išmanieji laikrodžiai tik už 21€ ir super kainos nesunaikinamas išmanusis telefonas su puikia naktine kamera (Video)
3363 7 2

Super geros kainos!

Galioja iki 2022-11-30

1) „HOTWAV Cyber 7“ - puikios galios ir įspūdingos naktinės kameros nesunaikinamas 5G išmanusis telefonas

2) „D18“ išmanieji laikrodžiai - 5 vnt. tik 21€

Išsamiau

Užpuolikai, duodami interviu, sakė, kad jiems buvo įteiktos šiltos beretės, kurias turi ne visi Rusijos kariai Ukrainoje.

 

Pagal nusistovėjusią „tradiciją“ rusų kunigas palaimino užpuolikus karui, o gubernatorius Sergejus Sitnikovas patikino užpuolikus, kad jiems kariaujant valdžia „pasirūpins jų šeimomis“.

Žiniasklaida primena, kad 331-asis pulkas buvo beveik visiškai sunaikintas 2022 metų vasarį, bandant užimti oro uostą Hostomelyje. Vėliau jie buvo sumušti, bandydami prasibrauti į Kyjivą. Jau tada žiniasklaida skelbė, kad okupantai turi prastus ginklus.

Liepos pabaigoje Ukrainos snaiperis likvidavo pulko vadą Ivaną Pozdejevą. 

Dideliais nuostoliais 331-ojo pulko gretose skundėsi karių artimieji. Jie minėjo, kad į Kostromą atgabenama daug karstų.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(49)
(2)
(47)

Komentarai ()

Susijusios žymos: