[Žinios trumpai] Iš Rusijos atims viską: Erdoganas nurodė Putinui kainą už „tarpininkavimo paslaugas“  ()

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas nustatė kainą už galimybę Kremliui palaikyti ryšius su pasauliu.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos propaganda trykšta iš džiaugsmo: vakarykštis Rusijos Federacijos priešas vėl tapo kone geriausiu Kremliaus draugu. Propagandistai giria Recepo Tayyipo Erdogano pareiškimą, kad Rusijos izoliacijos kaina bus „begalinė".

Išbandykite šį tą visiškai naujo: net 100 kanalų, išskirtinai lietuviams sukurta internetinė TV su 4K UHD raiška
5366 2 6

Televizija jau gyvuoja daugiau nei 80 metų, per kuriuos ypatingai pasikeitė ir prisitaikė prie naujų vartotojų pokyčių - dabar pats laikas išbandyti naujos kartos televiziją tiesiog telefone.

Išsamiau

Kaip įprasta, jie iškraipė politiko žodžių prasmę – ne visas pasaulis už tai mokės. Be to, Rusija jau dabar pralaimi daugiausiai ir procesas toli gražu nėra baigtas.

Ukrainos politologas Aleksejus Golobutskis užsiminė, kad „su kiekvienu sankcijų paketu ir kiekvienu „dosniu" R. T. Erdogano pasiūlymu mokestis tik didėja".

 

„R. T. Erdoganas nustatė Rusijai preliminarią Turkijos tarpininkavimo paslaugų kainą: už galimybę izoliacijos metu bent kažkaip prekiauti su pasauliu „kaina bus begalinė".

„Taip ir yra: kuo sunkesnė izoliacija, tuo didesnis tarpininko procentas. Jis yra labai geras Turkijos prezidentas", – apibendrino ekspertas.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(64)
(6)
(58)

Komentarai ()