Garmin išmanieji laikrodžiai pakviesti į NASA mokslinį eksperimentą kosmose  ()

Garmin išmanieji laikrodžiai atliks svarbų vaidmenį artėjančioje Polaris Dawn kosmoso misijoje. Kosminės misijos įgulos nariai skrydžio metu dėvės Garmin fēnix 7 išmaniuosius laikrodžius, kad padėtų mokslininkams suprasti, kaip kelionės į kosmosą veikia žmogaus kūną.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Itin tikslūs sveikatos rodmenys, gauti iš fēnix® 7 išmaniųjų laikrodžių, leis visą parą ir 7 dienas per savaitę sužinoti, kokį poveikį žmogaus organizmui daro kelionės į kosmosą. Penkias dienas truksiančios misijos metu, kuri prasidės, kai SpaceX raketa Falcon 9 bus paleista iš NASA Kenedžio kosmoso centro Floridoje, mokslininkai nuolat stebės ir rinks skrydžio įgulos narių biometrinius duomenis, pavyzdžiui, širdies ritmą, pulso oksimetriją ir miego režimą. Tam užteks vos vieno laikrodžio baterijos įkrovimo.

„Garmin yra garbė dalyvauti šiame įkvepiančiame tyrime, kuris pagerins mūsų supratimą apie tai, kaip žmogaus kūnas prisitaiko prie kosminių skrydžių sunkumų. Itin ilgai veikianti mūsų išmaniųjų laikrodžių baterija suteiks mokslininkams galimybę nuolat stebėti visus keturis įgulos narius tiek jiems miegant, tiek esant budriems. Tai bus įmanoma be pertraukų, kurių kitu atveju prireiktų įkrauti laikrodžio baterijai“, - sakė Danas Bartelas, Garmin pasaulinių pardavimų viceprezidentas.

Youtube sprogdinantis ir lietuvių puikiai vertinamas! Štai ką sugeba 5in1 robotas iš „Xiaomi“ ekosistemos (Video, „Roidmi EVA“)
5143 3

„ROIDMI EVA“ yra „Xiaomi“ ekosistemos kompanijos produktas, sulaukęs stulbinamo dėmesio ir sėkmės. Ir dabar šis neregėtų galimybių įrenginys už specialią kainą.

Išsamiau

Beiloro medicinos koledžo Kosmoso sveikatos transliacinių tyrimų institutas (TRISH) remia sveikatos ir biomedicinos tyrimus istorinėje Polaris Dawn misijoje, per kurią bus bandoma pasiekti aukščiausią Žemės orbitą, kokią kada nors bandyta pasiekti su žmonėmis, ir užbaigti pirmąjį komercinį išėjimą į kosmosą.

Polaris Dawn įgula ir TRISH komanda dėl ilgo baterijos veikimo laiko, patvarumo ir daugybės sveikatos stebėjimo funkcijų šiai misijai pasirinko Garmin išmaniuosius laikrodžius.

„Garmin fēnix išmaniųjų laikrodžių teikiami biometriniai duomenys leis mums geriau suprasti, kaip kūnas prisitaiko prie sąlygų kosmose“, - sako TRISH vyresnysis biomedicinos inžinierius Jimmy Wu. Kai šie fiziologiniai duomenys bus surinkti, jie bus įtraukti į TRISH EXPAND duomenų bazę ir prisidės prie dabartinių bei būsimų tyrimų, nagrinėjančių žmonių sveikatą ir organizmo veikimą visose būsimose kosmoso tyrinėjimo misijose.“

 

SpaceX raketa Falcon 9 šiemet, ne anksčiau kaip kovo mėnesį, iš NASA Kenedžio kosminio centro Kanaveralio kyšulyje Polaris Dawn įgulą nugabens į erdvėlaivį Dragon. Polaris Dawn yra pirmoji iš trijų Polaris programos žmonių skrydžio į kosmosą misijų. Polaris Dawn tikslas yra pasiekti aukščiausią Žemės orbitą, išbandyti pirmąjį komercinį išėjimą į kosmosą, atlikti išsamius tyrimus, kurie pagerintų mūsų supratimą apie žmonių sveikatą Žemėje ir tolesnių ilgalaikių skrydžių į kosmosą metu, bei išbandyti Starlink lazerinius ryšius kosmose.

 

Garmin Health teikia individualius verslo sprendimus, naudojančius Garmin nešiojamuosius įrenginius ir aukštos kokybės jutiklių duomenis taikomosioms programoms įmonių sveikatingumo, visuomenės sveikatos ir pacientų priežiūros srityse. Garmin Health API leidžia trečiosioms šalims prašyti klientų bendrinti savo duomenis pagal specialią jų privatumo politiką. Būdama pasaulinės įmonės, kuriančios, gaminančios ir tiekiančios produktus visame pasaulyje, dalis, Garmin Health atsižvelgia į savo klientų prekybos bei logistikos poreikius, suteikdama galimybę bendradarbiauti su vienu patikimu paslaugų teikėju.

Daugiau informacijos ieškokite mūsų svetainėje garmin.com/health.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(1)
(2)
(-1)

Komentarai ()