Staigmena iš Baltarusijos. Siūlo bendras karines pratybas su Lenkija  ()

Netikėtas pasiūlymas iš Baltarusijos Lenkijai.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© Mil.ru (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Airborne_troops_of_Russia_%26_SOF_of_Belarus_02.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Saugumo Taryboje Baltarusija netikėtai paskelbė esanti pasirengusi su Lenkija surengti bendras karines pratybas, rašo Baltarusijos leidinys Zerkalo.io.

Tai Baltarusijos nacionalinio saugumo taryboje pareiškė Saugumo Tarybos sekretoriaus pavaduotojas Pavlo Muraveiko.

[Mažiausia kaina!] Net 1250€ pigiau žvėriukas iš „Lenovo“: Ryzen AMD R5 6600 CPU, 16+512GB, 16 colių 2.5K ekranas ir kt. (Video, „Lenovo ThinkBook 16+“)
5712 1

Iš Vokietijos

Nuostabiai gera kaina

Ribotas kiekis

Aukščiausių parametrų ir kokybės PC

Išsamiau

„Jei lenkai bus pasiruošę su mumis vesti mokymus, mielai imsimės tokios iniciatyvos ir svarstysime, kokius klausimus galėtume spręsti kartu“, – sakė jis.

Muraveiko pažymėjo, kad pratybose daugiausia dėmesio gali būti skiriama oro gynybai bendros sienos apsaugos sistemoje, sienų saugumui, kovai su tarpvalstybinėmis grėsmėmis, susijusiomis su biologinėmis ir kitomis ekstremaliomis situacijomis.

 

„Bus pasiūlymas – atsiras mūsų atitinkama reakcija ir mūsų veiksmai“, – pridūrė Baltarusijos Saugumo Tarybos atstovas.

Didelio masto karinės pratybos Baltarusijoje vyks maždaug rugsėjo 20–26 dienomis. Nenurodyta, kurioje Baltarusijos dalyje vyks mokymai.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(11)
(86)
(-75)

Komentarai ()