Situacija kaista. „Hamas“ lyderis apsuptas bunkeryje. Skelbiama, kas nutiko  ()

Izraelis teigė, kad pirmą kartą per dešimtmečius IDF kovotojai kaunasi terorizmo centre.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Į Gazos miesto centrą įžengė Izraelio kariuomenės daliniai, vykdantys karinę operaciją prieš „Hamas“ kovotojus Gazos Ruože, o palestiniečių lyderis Yahya Sinwaras yra apsuptas savo bunkeryje.

Sky News“ tai praneša remdamasi Izraelio gynybos ministerijos vadovo Yoavo Galanto pareiškimu. Kartu ministras nenurodė, kur yra bunkeris, kuriame slepiasi Y. Sinwaras. Gynybos departamento vadovas taip pat patikslino, kad Izraelio pusė neplanuoja išlaikyti humanitarinės pauzės, kol nebus paleisti visi 240 įkaitų, kuriuos kovotojai paėmė per ataką Izraelio teritorijoje spalio 7 d.

Tuo tarpu Izraelio kariuomenės vadas generolas majoras Yaronas Finkelmanas, komentuodamas karinę operaciją, teigė, kad pirmą kartą per dešimtmečius IDF kovotojai kaunasi terorizmo širdyje. Pasak jo, kiekvieną dieną Izraelio kariuomenė naikina kovotojus, taip pat jų ginklus ir tunelius.

Savo ruožtu „New York Times“ paskelbė plačią medžiagą, paremtą keliais interviu su aukštais „Hamas“ pareigūnais, kuriuose jie sako, kad jų nedomina Gazos Ruožo likimas. Anot jų, kovotojai kaunasi su Izraeliu ne dėl to, kad stengtųsi pagerinti situaciją anklave, užtikrinti ten vandens ir elektros tiekimą, jų tikslas – „nuolatinis karas“.

 

„Hamas“ lyderiai nesijaudina dėl paprastų Gazos Ruožo gyventojų, kenčiančių dėl kovų, padėties. Jie tai vadina „būtina kaina, kurią reikia sumokėti kare siekiant sunaikinti Izraelį“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(25)
(0)
(25)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()