[ŽT] „Šie kariai yra aukščiau už bet kokį pulkininką.... “ (Video)  ()

Rusijos pusė gali sulaužyti susitarimus pačią paskutinę akimirką.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Per interviu „5 kanalui“ žurnalistas ir tinklaraštininkas Vladimiras Zolkinas, nuolat bendraujantis su į nelaisvę patekusiais rusais ir tiesiogiai padedantis apsikeisti karo belaisviais tarp Rusijos Federacijos ir Ukrainos, sakė, kad Rusijos pusė kartais sulaužo susitarimus pačią paskutinę akimirką.

„Kas pas juos yra vertingiausias pagal rangą? Kuo jie mainosi pirmiausia?“ – paklausė vedėja.

„Na, Rusija jau visus savo pilotus pasiėmė. Bet kokiu atveju „kadyrovietis“ yra aukščiau už bet kokį pulkininką. Galiu tai tai pasakyti 100%, nors nežinau, kas taip per laipsnis“, - sakė Zolkinas.

„Koks pažeminimas“, – komentavo pašnekovė.

„Žinoma, tai pažeminimas. Bet apie ką mes kalbame? Pažeminimas? Taigi jie kaifuoja nuo tokio pažeminimo“, - pažymėjo žurnalistas.

 

Tada Zolkinas atkreipė dėmesį į paradoksalų reiškinį Rusijos armijoje. „Viena vertus, rusai šaukia „mes – slavai“ ir muša sau į krūtinę, kita vertus, klaupiasi prieš „Kadyrovo vyrus“. Jie sugeba tai daryti vienu metu, – pabrėžė ekspertas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(68)
(4)
(64)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: