Rusijos propagandistai klykia. Naikintuvu Su-27 „pabėgo“ Ukrainos pilotas. Kas vyksta?  ()

Pasak RosZMI, Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karinių oro pajėgų vyresnysis karininkas tariamai bendradarbiavo su įsibrovėliais nuo pat plataus masto invazijos pradžios.


Ukrainos oro pajėgų Su-27 (asociatyvi nuotr.)
Ukrainos oro pajėgų Su-27 (asociatyvi nuotr.)
© Oleg V. Belyakov - AirTeamImages (CC BY-SA 3.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Sukhoi_Su-27_%28Su-27S%29,_Ukraine_-_Air_Force_AN1470617.jpg

Lapkričio 18 dieną Rusijos propagandistai aktyviai skleidžia informaciją apie Ukrainos oro pajėgų piloto „pabėgimą“ į Rusiją pavogtu lėktuvu Su-27. Dabar jį esą tikrina specialiosios tarnybos.

Pirmasis apie ukrainiečio lakūno „pabėgimą“ pranešė rusų tinklaraštininkas Aleksejus Vojevoda. Jis taip pat yra karo pilotas ir sraigtasparnio Ka-52 pilotas. Vojevoda pasakoja organizavęs padalinio vado, vyresniojo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karininko „pabėgimą“.

[Vokietija] Fantastiškai geros kainos 4in1 suvirinimo aparatas. Tinka ir profesionalams. Paskutiniai vienetai
12241 15 4

Nuostabiai žema kaina

Iš Vokietijos - labai retas atvejis

Greitas ir saugus pristatymas

Paskutiniai vienetai

Ypatingai kokybiškas ir funkcionalus įrankis

Išsamiau

Vadinamasis „DLR“ informacijos ministras Danilas Bezsonovas pažymėjo, kad lakūnas neva slapta bendradarbiavo su Rusijos ginkluotosiomis pajėgomis nuo pat plataus masto invazijos į Ukrainą pradžios.

Ukrainos reakcija

Ukrainos gynybos ministerijos GUR atstovas agentūrai UNIAN pareiškė, kad ši informacija yra visiška netiesa.

„Tai primityvus ir pasenęs girto Rusijos saugumo tarybos pirmininko pavaduotojo Dmitrijaus Medvedevo lygio kliedesys“, – sakė GUR atstovas Andrijus Jusovas.

 

Rusijos informacinė ir psichologinė operacija su ginkluotųjų pajėgų pilotu yra atsakas į masinį Rusijos okupantų, ypač karininkų ir lakūnų su įranga, pasidavimą ir perkėlimą į Ukrainą, sako Jusovas.

Leidinio „Ukrainos Pravda“ šaltiniai pridūrė, kad visi Ukrainos karinių oro ir sausumos pajėgų pilotai yra savo vietose.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(128)
(8)
(120)

Komentarai ()