[ŽT] „Gulim be rankų, be kojų, lavonų pilni „KamAZai“ važiuoja kiekvieną dieną“ (Audio)  ()

Ukrainiečių žvalgybos perimtame pokalbyje pasakojo, kad Rusijos ligoninėse sužeistiesiems vietų neužtenka, todėl jie guli ant grindų.


Daugiabutis Avdijivkoje
Daugiabutis Avdijivkoje
© National Police of Ukraine (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Russo-Ukrainian_War_on_2023-11-13#/media/File:Avdiivka_after_Russian_bombing,_2023-11-13_(01).jpg

Naujai paskelbtame perimtame telefoniniame pokalbyje rusų okupantas papasakojo apie didelius nuostolius Avdijivkos apylinkėse veikusiuose Rusijos daliniuose. Anot jo, žuvusiuosius išveža „Kamaz“ sunkvežimiai, o sužeistųjų tiek daug, kad jie jau guldomi į civilines ligonines, nors ir ten neužtenka vietos.

Už mažiausias kainas puikios kokybės lazeriniai nivelyrai: 16 linijų, 2 baterijos, pulteliai ir net APP - fantastiški daiktai remonto ir statybų darbams
4279 1

Mažiausia kaina!

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Labai gausios pakuotės - papildomi priedai, laikikliai, stovai + 2 baterijos!

16 linijų, žalios spalvos 520nm lazeriai

Valdomi su mygtukais, pulteliu ir APP

Išsamiau

„Žmonių daug, vaikinai kasdien išvežami mašinomis. Aš esu civilinėje ligoninėje, nes kitur viskas sugrūsta trim aukštais. Visi guli be rankų, be kojų. Kasdien „Kamaz“ sunkvežimiais veža „300-uosius“, o „200-ųjų“ irgi daug. Štai kodėl mes buvome išbarstyti po civilių ligonines. Apskritai, Rostove vaikinai miega ant grindų koridoriuje“, - skundėsi okupantas.

(167)
(9)
(158)

Komentarai ()

Susijusios žymos: