„Reikia atgaivinti Vokietijos armiją.“ Skelbia apie Baltijos šalių puolimą  (15)

Karo Ukrainoje įšaldymas yra vienas iš blogiausių šio konflikto pabaigos scenarijų.


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=691141806532234&set=pb.100069092624537.-2207520000&type=3

Karo Ukrainoje įšaldymas yra vienas iš blogiausių šio konflikto pabaigos scenarijų. Tai greičiausiai lems tai, kad nebaudžiamas blogis Rusijos Federacijos asmenyje pradės naują karą prieš NATO. Prie tokios išvados priėjo Vokietijos užsienio politikos draugijos (DGAP) ekspertai.

Organizacija paskelbė didelį tyrimą, pagal kurį, įšaldžius karą, Rusijos Federacija labai greitai atkurs savo karinę galią. V. Putino režimas, išlaikęs valdžią, ir toliau kurs savo militaristinę retoriką, ruošdamas šalį naujam karui. Dėl to viena iš NATO narių gali tapti agresijos auka.

[EU+Kuponai] Geekmaxi skelbia Black Friday išpardavimą! Geriausi „Roborock“ siurbliai, monstrinės energijos stotelės, mini PC ir kt. fantastiški pasiūlymai
3081 2

Black Friday išpardavimas!

Specialūs kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „Roborock Q8 Max“ - naujos kartos robotas dulkių siurblys

2) „Roborock S8“ - puikių galimybių robotas dulkių siurblys, dovanų išmani užrakinimo dėžutė su APP

3) „Roborock Dyad Pro Combo“ - belaidžiai siurbliai

4) „Roborock S7 Max Ultra“ - įspūdingiausias robotas dulkių siurblys

5) „FOSSiBOT F2400“ - mobili energijos stotelė, 2400W, 2048Wh, LiFePO4

6) „JIGOO S300 Pro“ - stulbinamų galimybių erkučių žudymo ir siurbimo siurbliai

7) „JIGOO C500“ - puikios kainos belaidžiai dulkių siurbliai

8) „BMAX B8 Pro“ - mini PC

Išsamiau

„Rusija su savo imperinėmis ambicijomis yra didžiausia grėsmė NATO. Pasibaigus aktyviems karo veiksmams Ukrainoje, Maskvos režimui gali prireikti tik 6-10 metų, kad atkurtų savo ginkluotąsias pajėgas“, - sakoma straipsnyje.

Ekspertai rekomenduoja NATO apskritai ir ypač Vokietijai aktyviai ginkluotis ir demonstruoti jėgą Maskvai, taip sumažinant naujos galimos agresijos riziką.

 

„Aljansas turėtų būti pasirengęs sugebėti atremti Rusijos puolimą jau po 6 metų. Ilgesni terminai padidina karo riziką... Vokietija turi padaryti milžinišką šuolį: kuo greičiau padidinti Bundesvero personalą, išplėsti ginklų gamybą ir padidinti tvarumą“, - sakė ekspertai.

Jie teigia, kad nauja Rusijos agresijos auka gali tapti viena iš Baltijos šalių.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(86)
(10)
(76)

Komentarai (15)