Programišiai kas savaitę sukuria 57 tūkstančius apkrėstų tinklapių  (1)

Programišiai kas savaitę kuria 57 tūkstančius naujų interneto tinklapių su kenkėjiškomis programomis, skelbiama naujoje „PandaLabs“ tyrimo ataskaitoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kibernetiniai nusikaltėliai interneto paieškoje naudoja vidutiniškai 375 raktažodžius ir prekės ženklų pavadinimus per savaitę, 65% netikrų tinklalapių maskuojasi bankais, 27% – „online“ aukcionais, 2,3% – kitomis finansinėmis organizacijomis, investiciniais fondais arba brokeriais, o 1,9% – vyriausybinėmis organizacijomis. Likusieji – netikros mokėjimo sistemos, interneto tiekėjai, žaidimų tinklalapiai ir t. t.

Ieškodami tų raktažodžių arba prekės ženklų pavadinimų, vartotojams pateikiamos nuorodos į kenkėjiškus tinklalapius, į kuriuos užėjus, kompiuteris apkrečiamas virusais arba iš lankytojų bandoma išvilioti asmeninius duomenis. „Problema tame, kad kai vartotojas iš paieškos sistemos patenka į tinklalapį, jam sunku nustatyti, ar ta interneto svetainė yra tikra. Todėl dirbant su svarbiais tinklalapiais, būtų protingiau jų adresą įvesti tiesiogiai, o ne ieškoti originalo paieškos sistemoje“, - teigia „PandaLabs“ techninis direktorius Luisas Koronsas.

Aut. teisės: IT bazė
(0)
(0)
(0)

Komentarai (1)