[ŽT] „Kada galės stoti į kovą? Jau stoja.“ F-16 skydas po truputį apgaubia Ukrainą  (1)

Pirmieji naikintuvai F-16 jau gali skraidyti Ukrainos padangėse.© https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:F-16_Fighting_Falcon_take_offs#/media/File:18th_Aggressor_Squadron_F-16_takes_off_from_Eielson_Air_Force_Base,_Alaska.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Karo ekspertas ir pilotas-instruktorius Romanas Svitanas pareiškė: „Yra informacijos, kad F-16 jau skraido Ukrainos padangėse. Remdamiesi tam tikrais ženklais, ypač kai kurių raketų paleidimu, galime teigti, kad tai jau vyksta.“

Ukrainos karys pabrėžė, kad nors tikrai gali būti, kad F-16 jau skraido Ukrainoje, inžineriniam ir techniniam personalui pasiruošti gali prireikti apie šešių mėnesių. Todėl ekspertas mano, kad F-16 bus visiškai paruoštas tik po kelių savaičių – turėtų pradėti veikti visu pajėgumu kovo–balandžio mėnesiais.

[Mažiausios kainos istorijoje] Iš EU net iki 520€ pigiau nei Lietuvoje! Su kuponais „Eleglide“ el. dviračių išpardavimas - ribotas kiekis (Video)
10143 4

„Eleglide“ el. dviračių išpardavimas!

Specialūs kuponai

Galioja iki 2024-02-15

Iš Europos sandėlių

1 metų garantijos

1) „Eleglide M2 (29")“ el. dviratis - technologijos.lt komandos išbandytas ir rekomenduojamas

2) „Eleglide M1 Plus“ - 29'' atnaujinta 2-os kartos el. dviračio versija

2) „Eleglide M1 Plus“ - 27.5'' atnaujinta 2-os kartos el. dviračio versija

4) „Eleglide T1 STEP-THRU“ - miesto el. dviratis

5) „Eleglide M1“ - atnaujinta el. dviračio versija

Išsamiau

Svitanas pabrėžė, kad nors F-16 nėra garantuotas sėkmės receptas pergalei, naikintuvo turimi ginklai bus svarbi parama fronte. Ukraina gaus ne šimtus, o tik kelias dešimtis F-16 naikintuvų. Norint pasiekti dominavimą, Ukrainai reikėtų bent 120 F-16. Tačiau ir mažesnės F-16 pajėgos padės Ukrainai gintis nuo sparnuotųjų raketų, naikinti Ukrainą iš toliau bombarduojančius rusų orlaivius, atakuoti antžeminius taikinius palei fronto liniją.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(163)
(4)
(159)

Komentarai (1)