„Staigiai prarado aukštį.“ Dešimtys sužeistų. Kas nutiko „Boeing“ (Foto, Video)  ()

Lėktuvas, skridęs iš Sidnėjaus (Australija) į Oklandą (Naujoji Zelandija), staigiai smigo 100 metrų žemyn dėl techninės problemos, apie kurią nepranešama.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Latam Airlines“ skrydis LA800 iš Sidnėjaus su 263 keleiviais skrido į Oklandą. Skrydžio metu lėktuvas „Boeing 787 Dreamliner“ „patyrė stiprų krestelėjimą“, pranešė oro linijų bendrovė.

„Žmonės salone buvo išmesti į orą, nes nebuvo prisisegę saugos diržų“, – „Radio New Zealand“ sakė vienas keleivis.

„Kai kurie buvo sunkiai sužeisti, – patvirtino kitas keleivis, – žmonės tikrai išsigando.“

Aviakompanija nurodė, kad lėktuvas Oklando oro uoste nusileido pagal grafiką ir pridūrė, kad apgailestauja dėl incidento. Nusileidus atvyko daugiau nei 10 greitosios pagalbos automobilių, kurie suteikė pagalbą sužeistiesiems.

 

 

„Mūsų ekipažai įvertino ir suteikė pagalbą maždaug 50 keleivių, iš kurių vieno būklė sunki, o likusiųjų būklė – lengvo ir vidutinio sunkumo“, – sakė greitosios medicinos pagalbos atstovas Gerardas Campbellas. 12 žmonių buvo išsiųsti į ligoninę.

 

Naujosios Zelandijos transporto avarijų tyrimo komisija teigė renkanti daugiau informacijos, kad nuspręstų, ar pradėti tyrimą.

Avialinijos pataria keleiviams nelaimės atveju prisisegti saugos diržus viso skrydžio metu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(12)
(3)
(9)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()