Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
kestutisz 2026-06-04 11:06
Gerai, kad jis gali sau leisti dėl to susimokėt ir baudą valdžiai..
dj_aris 2026-06-06 12:15
"Kadangi nenorime būti sužeisti ar žūti dėl nekontroliuojamai įsibėgėjusio automobilio ir juo labiau nenorime sužeisti kitų, grįžome prie labiau išbandytų technologijų“, – tęsia Erlingas." WTF? Jis nekontroliuoja vairuodamas auto? Atimti teises apskritai;)
immortallt 2026-06-08 09:42
"dėl nekontroliuojamai įsibėgėjusio automobilio" - myžjuokis!
Vienas žmogys pasirinko dyzelį po EV ir apie tai reikia parašyti straipsnį. Va čia tai EV įvertinimas! Heck, yra kas nuo automobilio grįžta prie dviračio, ar kiti su karietomis važinėja (nu LT tokių tik senolių likę).
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Norvegas: „Po dviejų elektromobilių vėl vairuoju dyzelinį“