IBM atleidžia virš 1000 darbuotojų JAV ir Kanadoje  (1)

„Mėlynojo giganto“ IBM darbuotojų interesus atstovaujančios organizacijos „Alliance@IBM/CWA Local 1701“ teigimu, kompanija per paskutines keletą dienų atleido 1202 darbuotojus. Didžioji jų dalis dirbo JAV, tačiau po etatų mažinimo kirviu pateko ir IBM padalinys Kanadoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Paskutiniais metais IBM nepraneša ir nekomentuoja informacijos apie personalo mažinimą, o „Alliance@IBM/CWA Local 1701“ ataskaita paremta pranešimais, gautais tiesiogiai iš atleistų darbuotojų. Maždaug pusė atleistųjų, kaip tvirtina organizacijos vadovas, dirbdavo namuose, o ne pačios kompanijos biuruose.

Savo pranešime spaudai IBM teigia, jog nuolat skiria daug dėmesio personalo subalansavimui. Praktiškai tai reiškia, jog atleidžiant darbuotojus viename regione, kitame gali būti personalo gausinimas, priklausomai nuo pokyčių gamyboje bei rinkos paklausos. „Panašus lankstumas leidžia IBM nuolat likti konkurencinga erdvėje, kuri pasižymi labai dideliais ir staigiais pokyčiais“, – teigiama kompanijos pranešime. „Turint omenyje mūsų verslo konkurencinę prigimtį, mes neketinama diskutuoti apie mūsų personalo struktūros pokyčius“.

Sprendžiant iš šio pareiškimo, sumažinusi personalą JAV ir Kanadoje, kompanija IBM galėtų padidinti etatų skaičių kitose šalyse, pavyzdžiui, Kinijoje. Pradedant 2010 metais, IBM nepublikuoja duomenų apie personalo pokyčius JAV, o tai yra dažna praktika tarp technologijomis užsiimančių kompanijų. Šiuo metu, šaltinių teigimu, IBM darbuojasi apie 427 tūkst. žmonių.

Aut. teisės: Faceit.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: