„Tele2“ pateikė atsakymą „Bitės“ neribotų skambučių ir žinučių planui  (7)

Praėjus vos parai po to, kai „Bitė Lietuva“ pristatė savo naują planą, siūlantį vartotojams neribotai kalbėtis telefonu ir siuntinėti SMS žinutes už 22 litus litus per mėnesį, „Tele2“ pateikė savo atsakymą – siūlys tą patį, tik už 21 litą.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2013-11-07 „Tele2“ pateikė atsakymą „Bitės“ neribotų skambučių ir žinučių planui  (7)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Tele2“ buvo, yra ir bus kainų lyderis. Siūlome visas žmonėms reikalingas paslaugas ir tai darome pigiausiai“, – pristatant planą sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Įdomu tai, kad antradienį pristatinėjant „Bitės“ revoliucinį neribotą planą įmonės vadovas Fredas Hrenchukas prognozavo, kad konkurentai, įsipareigoję būti pigiausiais, atsakymą pateiks jau tą patį vakarą, pasiūlys ta patį ir už kainos skirtumą, kuris nebus didesnis už alaus bokalo kainą.

Tiesa, vienas iš veiksnių, kuris vartotojus gali sudominti labiau nei galimybės sutaupyti litą per mėnesį – tai kiek mažesnės nei „Bitės“ mobiliojo interneto kainos: gigabaitą per mėnesį klientai galės sunaudoti už 10 litų, o 5 GB – už 29 litus. „Bitės“ pasiūlymas išmaniųjų įrenginių vartotojams yra 12 litų už 300 MB arba 15 litų už gigabaitą.

Aut. teisės: delfi.lt
(5)
(0)
(0)

Komentarai (7)