Su 3D spausdintuvu sukurtas automobilis JAV apvažiuos su 38 l benzino (Video)  (8)

Urbee 2 – tai automobilis, sukurtas pasitelkiant 3D spausdintuvą. Tačiau jis įdomu ne tik dėl šio fakto. 2015 metais jis turėtų apvažiuoti visas Jungtines Valstijas (nuo Ramiojo iki Atlanto vandenyno) vos su 38 litrais kuro.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai bus trijų ratų automobilis, kuriame tilps du keleiviai. Po kapotu bus paslėptas 7 AG variklis. Svoris sieks 550 kilogramų arba 30% mažiau, nei pirmasis Urbee modelis. Tuomet automobilis taip pat buvo atspausdintas, jo variklio galingumas sudarė 5 AG, su 3,8 litrais benzino jis galėjo nuvažiuoti 321 km. Deja, automobilis buvo per daug trapus, o korpusas – per daug gremėzdiškas.

Urbee 2 pasipriešinimo koeficientas sudaro 0,149 (palyginimui, Toyota Prius ir Tesla Model S atveju šie rodikliai sudaro atitinkamai 0,25 ir 0,24). Automobilis turi hibridinį variklį: mieste naudojamas elektra varomas 7,6 kWh motoras, kuris leidžia nuvažiuoti 64 km.

Važiuojant ilgesnius atstumus, naudojamas vidaus degimo variklis, kuris leidžia palaikyti nuolatinį 110 km/h greitį. Konkretus variklio modelis dar nepasirinktas, tačiau greičiausiai tai bus vieno cilindro dyzelinis motoras.

Urbee 2 konstrukcijoje bus 50 su 3D spausdintuvu sukurtų detalių. Joms sukurti bus praleista 2500 valandų. Kūrėjų teigimu, „viskas, ką jūs paprastai matote ir liečiate automobilyje, bus atspausdinta“.

Ko gi reikia, kad kelionė per JAV su 38 litrų degalų taptų realybe? Trijų milijonų JAV dolerių, kuriuos kūrėjai tikisi gauti per puslapį Kickstarter.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt
(15)
(0)
(0)

Komentarai (8)