Nekilnojamas turtas? Beprotiškiausios namų perkėlimo operacijos (Video)  (1)

Kada paskutinį kartą teko kraustytis? Ta prasme, ne iš proto? Ir kokie prisiminimai ar įspūdžiai? Ko gero, visos nutikusios bėdos ar nesklandumai atrodys juokingi, palyginus su šiomis perkraustymo operacijomis. Taip, taip, operacijomis – o kaip kitaip vadinti vyksmą, kurio metu kraustomas... visas keliaaukštis namas? Su sienomis, langais, kambariais ir stogu? Rizikuojame pasikartoti, bet... jei Mahomedas neina pas kalną, tai... :)


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pasirodo, tokios operacijos – visai ne retenybė. "Gizmodo.com" į vieną žinutę pririnko dešimtis perkraustomų didžiulių pastatų nuotraukų ir filmuotos medžiagos. Viena aišku: toks inžinerinis ir logistinis iššūkis – ne menkesnis nei 17 tonų magneto kelionė per visą Šiaurės Amerikos žemyną – apie tai rašėme prieš keletą dienų.

Pasirodo, namus su savimi tamposi ne tik sraigės, bet ir vienas kitas dvikojis Homo sapiens. Namo ar kito pastato perkėlimo į kitą vietą priežastys – pačios įvairiausios. Kas panūsta gyventi ne sename, o naujame statomo miesto rajone; kam vaizdą į slėnį užstoja pramoniniai pastatai ir medžiai; kas sugalvoja bažnyčią ar sinagogą arčiau parapijos dūšelių pastumti; kas visą gyvenamųjų namų ansamblį perkelia į kitą vietą dėl potvynio.

Iš kurios pusės pažiūrėtum, išeitų, kad sąvoka "nekilnojamasis turtas" nemaža dalimi atvejų... netenka prasmės?


Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(10)
(0)
(0)

Komentarai (1)