13 populiariausių kovo mėnesio iPhone ir Android programėlių
(1)
Kovas buvo įdomus mėnuo programėlėms. Vieni, buvo apnikti skaičių žaidimų, tokių kaip “Threes!” ar “2048“, kiti rado naują būdą transliuoti filmus savo kompiuteryje naudojant programą “Popcorn Time“. Taip pat “Google” pridėjo svarbų atnaujinimą “Gmail“ programoje. “App Store” buvo papildytas atnaujinimais, tačiau čia pateikiama 13 kovo mėnesio geriausiųjų – rašo businessinsider.com.
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia
tik entuziazmo.
13. Threes!
Kovo mėnesį visi buvo apsėsti skaičių žaidimų ir ypač “Threes!”. Žaidėjai įniko į žaidimą bandydami sujungti seriją sunumeruotų plytelių tam, kad pasiektų aukštą rezultatą. Žinoma, paprastas dizainas ir taisyklės lėmė tai, kad atsirado daug kopijų. Praėjusią savaitę žaidimo kūrėjai savo tinklaraštyje paskelbė nepritariantys mėgdžiotojams, bet apie pagrindinius jų varžovus galite sužinoti žemiau.
Kaina: nemokama
Prieinama: iOS ir Android
12. Ok Hello
Tai Sean Parker sukurta programėlė. Tai yra socialinis tinklas, suteikiantis galimybę žmonėms, vaizdo pokalbių metu su draugais ar šeima, taip pat dalintis nuotraukomis, tekstu ir daugiau.
Kaina: nemokama
Prieinama: iOS ir Android
11. Gmail
“Google Gmail“ programėlė iOS operacinei sistemai sulaukė šaunaus atnaujinimo kovo mėnesį. Ji įgijo fono atnaujinimo funkciją, kuri leidžia greičiau įkelti pranešimus. Nauja programėlės versija iOS operacinei sistemai išsprendė didžiausią trukdį ir tapo būtinybe turėti ją savo telefone.
Kaina: nemokama
Prieinama: iOS, Android ir Windows
10. Smash Hit
“Smash Hit“ pagaliau nutraukė “Flappy Bird“ populiarumą “App Store”. Keletą savaičių žaidimas su žodžiu “Flappy” savo pavadinime užėmė TOP viršūnes iki “Smash Hit” atsiradimo. Tai žaidimas, kuriame ginkluoti metaliniais rutuliais žaidėjai naikina serijas objektų, kurie staiga pašoka link jų. Iki kovo 13 dienos Smash Hit pasiekė 10mln. parsisiuntimų.
Kaina: nemokama
Prieinama: iOS ir Android
9. Popcorn Time
Programėlė leidžia žmonėms transliuoti nemokamų filmų srautą (tuo metu esančių teatruose) į jų kompiuterius. Pagrindinė programėlės prielaida pažeidė autorių teises, todėl pirmoji versija buvo uždaryta jau pirmąją savaitę. Po keleto dienų atsirado nauja versija, kuri leido žmonėms transliuoti tiek filmų, kiek tik nori.
Kaina: nemokama
Prieinama: Mac, Windows ir Linux
8. Quizup
Tai vienas iš visų laikų greičiausiai augančių iPhone žaidimų, radęs naujus namus ir Android operacinėje sistemoje kovo mėnesį. Jis išlaikė tokias pat funkcijas, kokios buvo ir iPhone. Po savaitės atsiradimo programėlė pasiekė 1mln. parsisiuntimų iš “Google Play Store”.
Kaina: nemokama
Prieinama: iOS ir Android
7. Cloak
Iš esmės tai programėlė, kuri skatina antisocialų elgesį. “Cloak” naudoja informaciją iš jūsų Foursquare ir Instagram paskyrų tam, kad žemėlapyje nurodytų kur yra jūsų draugai. Naudodamiesi šia programėle galite išvengti savo draugų arba surengti “netikėtą susitikimą”.
Kaina: nemokama
Prieinama: iOS
6. Revealr
Dauguma pasimatymų programėlių yra linkę remtis pagrindine formule tam, kad rastų atitikmenį, bet “Revealr” išbando naują strategiją. Vietoj karštos nuotraukos jūs galite naudoti savo balso galią. Kai sukuriate savo profilį, galite įrašyti 20 sekundžių garso klipą, kuriame pasakojate apie save. Programėlė jums suranda atitikmenį užtemdydama jūsų profilio nuotraukas. Jei žmogui patinka tai, ką jie girdi, tai nuotraukos išryškėja ir jūs pradedate bendrauti.
Kaina: nemokama
Prieinama: iOS
5. Newsbeat
“Tribune” kompanija kovo mėnesį išleido “Newsbeat“ programėlę. Ji suteikia galimybę klausyti užsakyto radijo naujienų. Turėsite prieigą prie daugiau nei 7 tūkstančių istorijų kasdien. Žinoma, galite praleisti naujienas, kurių nenorite išgirsti, na, o pati programėlė išmoksta jūsų pageidavimus. Tai įdomus naujienų gavimo būdas, nes vietoj orientavimosi į programos išvaizdą, kūrėjai susikoncentruoja ties paslaugos pristatymu.
Kaina: nemokama
Prieinama: iOS ir Android
4. Spotify
Kovo mėnesį “Spotify“ sukūrė šaunią nuolaidą kolegijų studentams. Studentai, kurie prenumeruoja programėlę, turi pateikti mokslo pažymą, naujos studento kortelės kopiją ar kitą lankymo įrodymą tam, kad gautų 4.99 dolerių per mėnesį prenumeravimo mokestį. Ši suma yra 50% mažesnė už įprastą.
Kaina: nemokama
Prieinama: iOS ir Android
3. Firechat
Tai programa, kuri naudoja paslėptą funkciją “Apple” programinėje įrangoje tam, kad žmonės galėtų bendrauti tarpusavyje. Tol, kol kitas žmogus taip pat turi šią programėlę, jums nereikia Wi-Fi ryšio, kad galėtumėte siųsti nautraukas ar tekstą. Įsivaizduokite, kad esate renginyje, kuriame yra daug žmonių. Daugybė žmonių aplink jus užkimštų vietinio korinio ryšio ir Wi-Fi jungtis siųsdami žinutes. “Firechat” leidžia jums apeiti šią problemą ir siųsti pranešimus be trukdžių.
Kaina: nemokama
Prieinama: iOS
2. 2048
Iš pirmo žvilgsnio ši programėlė yra panaši į “Threes!”. Žaidimo esmė yra sujungti skaičių plyteles, kol pasiekiate 2048, bet čia ir baigiasi visi panašumai. “Threes!” įkūrėjai nebuvo labai pamaloninti šio žaidimo atsiradimu. Čia galite palyginti, kuris žaidimas yra šaunesnis.
Kaina: nemokama
Prieinama: iOS ir Android
1. Tango
Milžiniška Kinijos elektroninės komercijos kompanija “Alibaba” investavo 280mln. dolerių į šią pranešimų programėlę. 200 milijonų žmonių naudoja ją muzikos klausymuisi, žaidimams ir bendravimui su draugais. Įdomu tai, kad “Tango” yra kur kas suprantamesnė nei konkurentai “Whatsapp” ar “Viber”.
Kaina: nemokama
Prieinama: iOS, Android, Blackberry, Windows, Kindle ir PC.