Ateities robotams žudikams uždrausta skriausti Google įkūrėjus  (2)

Kompanija Google paskutiniu metu aktyviai domisi robotais. Mašinos gali būti naudingos, tačiau tam tikros sąmokslo teorijos teigia, jog ateis laikas, ir žmonija bus sunaikinta jų pačių sukurto dirbtinio intelekto, valdančio robotizuotas sistemas. Tačiau panašu, jog mirtino susidūrimo su robotais išvengs Google įkūrėjai Sergey Brin ir Larry Page.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Nors niekas negali pasakyti, jog tarp žmonių nuolat sukiojasi robotai – žudikai, tačiau Google jau ėmėsi saugumo priemonių. Kompanija savo serveriuose patalpino failą „killer-robots.txt“, kuriame rastos labai įdomios eilutės: čia minimi iš filmų serijos „Terminatorius“ pažįstami robotai T-800 ir T-1000, kuriems uždrausta sunaikinti interneto giganto įkūrėjus:


Savotiškas „Velykinis kiaušinis“ pasirodė Google puslapyje, o visa tai skirta pamini failo „Robots.txt“ jubiliejų – jam sukako 20 metų. Šis failas – tai instrumentas, kuris duoda instrukcijas paieškos varikliukams ir kitoms automatizuotoms sistemoms apeiti tam tikrus interneto puslapius bei serveriuose esančius katalogus. Ir šiuo instrumentus naudoja ne tik Google, bet ir jos konkurentai Microsoft bei Yahoo ir kitos paieškos sistemas valdančios kompanijos.

Bet kokiu atveju, reikia pripažinti, kad Google darbuotojai turi humoro jausmą, tačiau jiems nuolat stebėti situaciją rinkoje, kadangi robotų šiandien žymiai daugiau, nei anksčiau paminėti keli „terminatorių“ modeliai.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt
(26)
(3)
(23)

Komentarai (2)