Permatomi ekranai pakeis įprastus langus?  (0)

Kompanija LG Display jau kuris laikas kalba apie ekranus, kurie siūlo dalinai permatomi, tačiau neseniai korėjiečių gamintojo atstovai paskelbė, kad tokie produktai gali sėkmingai debiutuoti prekyboje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ekranai, kurie yra dalinai permatomi, gali būti naudojami, pavyzdžiui, vietoj įprastų langų mūsų namuose ar biuruose. Žmonės galės matyti ne tik tai, kas yra už lango, tačiau ir atskirą vaizdą, formuojamą tokiuose ekranuose, kurie gali turėti sensorinę sąsają.

Permatomi ekranai gali būti naudojami ir kaip papildytos realybės elementai, pavyzdžiui, išmaniuosiuose akiniuose. Dar viena tokių ekranų panaudojimo sritis – parduotuvių vitrinos, kuriose matytųsi reklama, ar net šaldytuvų durelės.

Kol kas LG Display siūlo OLED ekranus, kurių šviesos pralaidumo koeficientas sudaro 30%. Per artimiausius metus kompanija tikisi pasiekti 40% rodiklį, o permatomi ekranai galės būti didesni nei 60 colių.

Iš dalies skaidraus ekrano prototipą „LG“ jau parodė ir anksčiau, tačiau masinei gamybai šią technologiją kompanija žadėjo pristatyti jau šiais metais.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt
(13)
(0)
(13)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: