Būna ir taip: „Windows“ atnaujinimai krepšinio komandai kainavo iškritimą iš lygos  (3)

Vokietijos profesionalaus antrojo ešelono krepšinio komanda iškrito į žemesnę lygą dėl techninio pralaimėjimo.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Komanda jį gavo, nepaisant pergalės varžybose. Pralaimėjimu priežastimi tapo Vokietijoje priimtų taisyklių pažeidimas, kurį sukėlė „Windows“ atnaujinimas. 90 minučių prieš rungtynių tarp „Chemnitz Niners“ ir „Paderborn Baskets“ pradžią, šeimininkų klubo techninis darbuotojas prie švieslentės prijungė nešiojamąjį kompiuterį tam, kad patikrintų sistemos darbą. Klubo generalinis direktorius klubo Patrikas Zeidelis tvirtina, kad prietaisas elgėsi „kaip įprasta“. Tačiau, kol komandos prieš žaidimą apšilinėjo, nešiojamasis kompiuteris „pakibo“. Prietaisą pavyko įjungti likus 10 minučių iki rungtynių pradžios, bet operacinė sistema pradėjo automatiškai atsisiųsti ir įdiegti atnaujinimus neklausdama sutikimo ir dėl to žaidimą pavyko pradėti su 25 minučių vėlavimu.

Rungtynės baigėsi rezultatu 69-62 šeimininkų naudai, tačiau „Chemnitz Niners“ atstovai pareiškė, kad priimančioji šalis turi būti nubausta už žaidimo pradžios nukėlimą – pagal Vokietijoje galiojančias taisykles, rungtynės turi būti pradėtos ne vėliau kaip 15 minučių po paskirto laiko, jei jų neįmanoma pradėti laiku. Dėl to „Paderborn Baskets“ buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas ir jo pakako tam, kad taškus praradusi komanda iškristų į žemesnę lygą „ProB“.

Klubo generalinis direktorius sakė, kad kaltinti svečių dėl šio incidento negalima, nes taisyklių reikalavimai iš tiesų nebuvo įvykdyti, tačiau pabrėžė, kad jo komanda ne kartą yra nugalėjusi „Chemnitz Niners“ ir šis atvejis „neturi nieko bendro su sportu.“ Patrikas Zeidelis patikino, kad jis komandos vardu pateiks apeliaciją dėl šio sprendimo.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(30)
(4)
(26)

Komentarai (3)