„Bloomberg“ išdavė, kad „Apple“ pradėjo naujų iPhone gamybą  (0)

„Bloomberg“ pranešė, kad kontraktiniai gamintojai, „Apple“ užsakymu, pradėjo naujų išmaniųjų telefonų „iPhone“ bandomąją gamybą. Sekančiu dabartinių flagmanų vystymosi etapu taps modeliai „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Iš savo pirmtakų „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ jie paveldės 4,7 ir 5,5 colių įstrižaines, tačiau ekranų raiška gali būti didesnė. Pasak „Bloomberg“, naujuose išmaniuosiuose telefonuose bus pritaikyta technologija „Force Touch“, kuri jau naudojama kai kuriuose nešiojamuose kompiuteriuose „MacBook“ ir laikrodyje „Apple Watch“. Ši technologija nustatyto kaip stipriai vartotojas paspaudžia ekraną, o tai leidžia įgyvendinti naujus valdymo metodus. Naujos kartos išmaniųjų telefonų dizainas bus panašus į „iPhone 6“ serijos prietaisus ir tai turėtų supaprastinti jų gamybą, tačiau įrenginių atsiradimą rinkoje gali užvilkinti „Force Touch“ palaikančių ekranų trūkumas.

Bet kokiu atveju, pagal „Bloomberg“, masinė modelių „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“ gamyba bus pradėta liepos mėnesį.

Preliminariais duomenimis, išmanieji telefonai naudos „Apple A9“ procesorius, 2 GB LPDDR4 tipo operatyviosios atminties, taip pat turės pagrindinę kamerą su 12 megapikselių „Sony“ vaizdo jutikliu ir iki 128 GB pastovios atminties.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(21)
(2)
(19)

Komentarai (0)