Pristatytas išmanusis telefonas su begaline atmintimi – „Nextbit Robin“  (15)

Buvusių HTC ir Google darbuotojų įkurtas startuolis „Nextbit“, kuris iki šiol užsiėmė debesų programinės įrangos kūrimu, oficialiai pristatė savo pirmąjį išmanųjį telefoną.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Jis buvo pavadintas „Robin“ ir yra puikiai pritaikytas darbui su debesų paslaugomis, t.y. jam prieinamos atminties kiekis yra beveik neribotas. Kūrėjai pabrėžia, kad prieiga prie debesų yra įgyvendinta „Android“ platformos lygmenyje. Be to, naujiena taip pat gali pasigirti stilingu ir išskirtiniu dizainu, ko dažnai trūksta šiuolaikiniams išmaniesiems telefonams. „Nextbit Robin“ techniniai duomenys apima 5.2 colių IPS ekraną su 1080p raiška, dvi kameras (13 ir 5 MP), šešių branduolių „Snapdragon 808“, 3GB RAM ir 32 GB vidinės atminties. Be to, kiekvienas vartotojas gaus 100 GB nuosavoje debesų saugykloje. Išmaniojo telefono akumuliatoriaus talpa – 2680 mAh. Viską, ko gali prireikti, jis turi: GPS ir A-GPS, „Bluetooth 4.0 LE“, Wi-Fi (802.11 a / b / g / n / AC), pirštų atspaudų skaitytuvą, USB-C jungtis, 4G/LTE ir greito įkrovimo technologiją.

Išmanusis telefonas bus gaminamas dviejų spalvų – „Mint“ ir „Midnight“. Pirmiesiems investuotojams originalus išmanusis telefonas kainuos 299 $. Kūrėjai žada „Nextbit Robin“ pristatyti pirkėjams 2016 m vasarį.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(30)
(9)
(21)

Komentarai (15)