Girtas rusas jūreivis 7000 tonų laivu rėžėsi į krantinę Škotijoje  (1)

Pusę litro romo išmaukęs kompanijos „Lysblink Seaways“ jūreivis 7000 tonų sveriančiu krovininiu laivus rėžėsi į Kilkoano kranto liniją Škotijoje, skelbia cnn.com. Laivas turėjo plaukti maršrutu Belfastas (Šiaurės Airija)-Skognas (Norvegija).


Tyrimas parodė, kad 36 metų rusui jūreiviui buvo patikėta nuplukdyti laivą link Norvegijos, tačiau šis smarkiai padaugino romo. Tyrėjams jis pasakojo, kad sulaukė nemalonaus skambučio iš namų, po kurio nusprendė išgerti. Kaip viskas vyko toliau jis gerai neprisiminė.

Prieš išgerdamas jis išjungė ir saugos sistemą, kuri būtų įspėjusi įgulą, kad laivas plaukia link seklumos. Skelbiama, kad policijos pareigūnams tikrinant jūreivio girtumą, šio kraujyje rasta 2,71 promilės alkoholio.

Kompanijos atstovas Gertas Jakobsenas pažymėjo, kad toks jūreivio elgesys niekaip nepateisinamas. „Visi turėtų žinoti, kokia atsakomybė gresia, jei valdai laivą išgėręs“, – teigė jis, pridurdamas, kad jūreivis ir laivo kapitonas bus atleisti dėl neatsakingumo. „Esam laimingi, kad niekas nebuvo sužeistas“, – sakė G.Jakobsenas.

Aut. teisės: 15min.lt
(30)
(1)
(29)

Komentarai (1)