„Tele2“ kelia bangą: „tiek daug ir tokio pigaus interneto Lietuva dar nematė!“  (1)

Mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ klientai šią vasarą galės maudytis mobiliajame internete, skelbiama kompanijos pranešime spaudai. Kiekvienas mobiliojo interneto vartotojas prie turimo duomenų paketo galės už 1 eurą užsisakyti penkiskart daugiau duomenų. O išnaudojus ir juos – už 1 eurą dar tiek pat. Ir taip – visą vasarą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Praktiškai tai reiškia, kad jei žmogus turi 3 GB duomenų paketą, jis bet kuriuo metu  gali už 1 eurą gauti dar 15 GB, po to dar 15 GB, ir taip toliau, kiek tik norisi.

Klientams tai visai vasarai įspūdingai, bent penkis kartus, atpigina internetą. Siekiama, kad „Tele2“ klientai už paslaugas mokėtų mažiausiai ir naršytų laisviausiai, nes internetas tampa svarbiausia paslauga tiek ryšio operatoriams, tiek vartotojams.

„Internetas vasarą ypač reikalingas. Visi daugiau būna ne namie, keliauja ir ilsisi gamtoje. Mūsų greitas 4G internetas prieinamas beveik visiems šalies gyventojams, veikia daugelyje miestų ir kelių, todėl vasara bus ypač gera galimybė žmonėms išbandyti visas mobiliojo interneto galimybes. Geriausia, kad daugybė interneto už 1 eurą atpigina bendravimą ir labai padidina kokybiškų paslaugų prieinamumą visiems vartotojams“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Pasak jo, mobiliuoju internetu jau galima daryti viską, ką esame įpratę daryti laidiniu internetu – žiūrėti vaizdo turinį, klausytis muzikos, žaisti žaidimus, persiųsti didesnius failus ir pan. „Pats ir darbe, ir namie, ir visur kitur naudojuosi tiktai mobiliuoju internetu. 4G greitis ir kokybė patenkina visus šeimos ir profesinius poreikius“, – pasakojo P. Masiulis.

„Tele2“ papildomus gigabaitus už 1 eurą dovanos visiems klientams, kurie paslaugomis naudojasi pagal sutartis. Penkis kartus daugiau duomenų naršymui Lietuvoje bus suteikiama ir jais galima naudotis iki rugpjūčio 31 dienos.

Norint pasinaudoti dosniu pasiūlymu, reikia apsilankyti adresu narsyk.tele2.lt. Taip pat apie šią galimybę žmonės SMS žinute bus informuojami kiekvienąkart pasibaigus turimam duomenų paketui.

Planuojama, kad vasaros akcija ypač padidins mobiliojo interneto vartojimą. „Tele2“ klientai per pirmąjį ketvirtį sunaudojo 3629 terabaitus duomenų – dvigubai daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai. O už 1 eurą suteikiamas penkiskart didesnis duomenų kiekis turi mobilųjį internetą išauginti dar labiau.

Dauguma „Tele2“ klientų dabar renkasi neribotų pokalbių ir SMS mokėjimo planus „Pigiau“ su interneto paketais. Mokėjimo planas su 1 GB duomenų įprastai kainuoja – 8,4 Eur/mėn., su 1,5 GB – 10,14 Eur/mėn., su 3 GB – 11,3 Eur/mėn., su 5 GB – 14,19 Eur/mėn., o su 15 GB – 20 Eur/mėn.,

Šių mokėjimo planų naudotojai visą vasarą kiekvienąkart užsisakę papildomą duomenų paketą gaus po, atitinkamai, 5, 7,5, 15, 25 ir 75 GB.

„Tele2“ 4G ryšys jau prieinamas 97 proc. šalies gyventojų. Juo galima naudotis beveik 100 Lietuvos miestų, ir plėtra jau pasiekė mažiausius miestus, kurie turi iki 1000 gyventojų. Taip pat toliau plečiamas ir dar greitesnis 4G+ tinklas – juo dabar gali naudotis 40 proc. gyventojų.

Visur prieinamas ir pingantis 4G internetas lemia, kad vartotojai pripranta prie kokybės ir naršo daugiau. Pirmąjį ketvirtį kiekvienam 4G ryšio vartotojui teko 2,6 GB duomenų per mėnesį. Dar prieš ketvirtį šis rodiklis buvo 2 GB/mėn., o 2015 m. pradžioje – tik 0,8 GB/mėn.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(27)
(13)
(14)

Komentarai (1)