„iPhone“ mylimi ne tik dėl pavadinimo: telefonuose su „Android 7.0“ įvyksta 2,5 karto daugiau klaidų nei su „iOS 10“  (14)

„Android“ ir „iOS“ yra populiariausios mobiliųjų prietaisų operacinės sistemos, todėl nenuostabu, kad jos nuolat lyginamas viena su kita, o jų gerbėjai tvirtai gina savo pozicijas ir nepripažįsta konkurentų pranašumo.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pastaraisiais metais „iOS“ tapo daug atviresnė trečiosios šalies kūrėjams, o „Android“ įveikė  „vaikiškas ligas“, t.y. „pakibimus“ ir darbo klaidas. Tačiau ir dabar abi sistemos kartkartėmis susiduria su įvairiomis problemomis. Tyrimų bendrovė „Apteligent“ nusprendė patikrinti, kuri iš naujų sistemų stabilesnė: „iOS 10“ ar „Android 7.0 Nougat“.

Tyrimas parodė, kad „Android 7.0 Nougat“ įvyksta 2,5 karto daugiau klaidų nei „iOS 10“ atveju, kada programėlė negali tinkamai veikti dėl problemų su tinklu. Be to „Google“ OS programos užsidaro su klaidomis 6,4% atvejų, o „iOS“ šis skaičius siekia 4,1%.

Grafike viršuje matome, kad „Google“ daug nuveikė, optimizuodama „Android 7.0“, tačiau dabar  stabiliausios „Android“ versijos yra „6.0 Marshmallow“ ir „4.1-4.3 Jelly Bean“. Tačiau, jei tendencija išliks, „Android 7.0“ klaidų skaičius gali būti gerokai sumažintas.

„Apteligent“ specialistai atkreipia dėmesį, kad vos tik pasirodžiusi „Marshmallow“ iškart tapo stabiliausia „Android“ versija, tuo tarpu „Android 7.0“ turi daug problemų.

„Apteligent“ ataskaitoje, deja, nėra išsamios informacijos apie senesnes „iOS“ versijas, tačiau analitikai pažymi, kad „iOS 10“ stabilumu pranoksta savo pirmtakus.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(14)
(6)
(8)

Komentarai (14)

Susijusios žymos: