„Xiaomi Mi Mix“ turės mažesnį brolį „Nano“, kurio ekranas beveik neturės rėmelio  (3)

Maždaug prieš mėnesį kinų kompanija „Xiaomi“ pristatė milžinišką planšetofoną „Mi MIX“ (nuotraukose), kuris nustebino plonais rėmeliais ne tik šonuose, bet ir viršutinėje dalyje. Dėl to priekinę kamerą teko perkelti į apačią. Įspūdingai atrodantis prietaisas ne vieną potencialų pirkėją sužavėjo savo išore, tačiau gali nepatikti dėl savo korpuso trapumo, ne itin kokybiškai perduodamo garso, biudžetiniuose modeliuose sutinkamos pagrindinės kameros jutiklio ir nepatogaus dydžio. Pastarąją savybę laikantys dideliu trūkumu gali tikėtis sulaukti įdomesnio sprendimo, kadangi neseniai internete pasirodė neoficialių pranešimų, kad bus išleista kompaktiškesnė išmaniojo versija.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Priminsime, kad planšetofonas „Mi MIX“ gavo 6,4 colių ekraną su 2040 × 1080 vaizdo taškų raiška, „Snapdragon 821“ procesorių, 6GB RAM, 256 GB talpos vidinę atmintį ir kameras su 5 bei 16 megapikselių jutikliais.

Kompaktiškesnis išmanusis telefonas, jei tikėsime nepatvirtinta informacija, vadinsis „Mi MIX Nano“. Jis turėtų gauti 5,5 colių įstrižainės ekraną, tačiau dėl berėmio dizaino išmaniojo matmenys turėtų būti panašūs į 5 colių įrenginių gabaritus. Ekrano raiška bus 1920 x 1080 vaizdo taškų (Full HD formatas) ir jis uždengs apie 90% priekinio paviršiaus.

Pranešama, kad naujiena iš savo „vyresnio brolio“ paveldės lustą „Snapdragon 821“, kurį sudaro keturi „Kryo“ branduoliai su 2,35 GHz dažniu, „Adreno 530“ grafikos greitintuvas ir X12 LTE modemas. Operatyviosios atminties talpa bus 4 GB, vidinės – 64 GB.

Taip pat skelbiama apytikslė „Xiaomi Mi MIX Nano“ kaina – 440 JAV dolerių.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(11)
(0)
(11)

Komentarai (3)