Tiesiog fantastika! Ar patikėtumėte, kas nutinka metus po vandeniu išbuvusiam telefonui?  (3)

2015-ųjų kovą amerikietis Michaelis Guntrumas su draugais žvejojo ant ledo viename Pensilvanijos ežere. Deja, per patį kibimą jo „iPhone 4“ nuslydo ir pliumptelėjo į eketę.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

M. Guntrumas tą pačią dieną savo „Facebook“ paskyroje paskelbė pranešimą: „Šiandien pamečiau savo telefoną. Tad jei norite, kad žinočiau jūsų numerį, parašykite jį man. O jeigu trumpai drūtai, tai poledinė žūklė + eketė = telefonas ežero dugne“.

Bet įsivaizduokite jo reakciją, kai po metų su juo susisiekė nepažįstamasis ir pranešė, kad turi jo paskandintąjį telefoną – veikiantį.

Pasirodo, ežeras, kuriame taip nesėkmingai žvejojo M. Guntrumas, šį rugsėjį buvo nusausintas, o po atsiradusią purvynę su metalo ieškikliu išėjo pasivaikščioti lobių ieškojimo entuziastas Danielis Kalgrenas. Ir, tenka, pripažinti, šiokį tokį lobį rado.

„Parsinešiau telefoną namo, nuvaliau jį ir įdėjau į sausus ryžius – buvo tiesiog smalsu, ar telefonas vis dar veikia“ – pasakojo inžinierius. Ir jam pavyko – telefonas įsijungė, o šiame pavyko rasti ir savininko numerį.

„Dabar savininkas žino, kad jo telefonas surastas, ir aš išsiųsiu įrenginį jam paštu“ – teigia D. Kaldrenas.

Taigi net ir praėjus metams nuo tos akimirkos, kai, atrodo, negrįžtamai praradote telefoną, verta neprarasti vilties. Stebuklų retai, bet būna.

Parengta pagal „Daily Mail“

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(33)
(15)
(18)

Komentarai (3)