Ateitis atėjo keista - pristatytas pirmas išmanus prezervatyvas kainuos gana daug, bet suteiks įdomios informacijos  ()

Vos ne kiekvieną savaitė galima išgirsti naujienų apie kokį nors „pirmąjį pasaulyje išmanųjį“ daiktą. Iki šio šiame sąraše trūko „protingo“ prezervatyvo, tačiau britų kompanija „British Condoms“ užpildė ir šią spragą. Jų sukurtas prietaisas įvertins jūsų žygdarbius ir fizinį aktyvumą lovoje, taip pat įspės apie partnerio ligas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Iš tiesų „i.Con“ nėra prezervatyvas, o tik tinklelis, kuris dėvimas ant prezervatyvo, pastarąjį padaro „protingu“. Integruoti jutikliai leidžia įvertinti savo fizinį aktyvumą lytinio akto metu – judesių trukmę, greitį ir intensyvumą, sudegintas kalorijas ir lyties organų temperatūrą, be to jis pasiūlys jums labiausiai tinkančią pozą. „i.Con“ taip pat įspės, jei jūsų partneris užsikrėtęs lytiškai plintančiomis ligomis.

Duomenys apie aktus į išmanųjį telefoną perduodami per belaidę sąsają Bluetooth. Speciali programėle kol kas prieinama tik iOS vartotojams. Tai nėra vien programa, bet ir pilnavertis socialinis tinklas, kuriame vartotojai gali anonimiškai pasidalinti savo pasiekimais lovoje.

„i.Con“ yra daugkartinis ir atsparus vandeniui. Po naudojimo, rekomenduojama prietaisui atlikti higienines procedūras. „i.Con“ įkraunamas per microUSB jungtį. Baterijos pakanka 6-8 valandoms aktyvaus naudojimo.

„British Condoms“ jau parduoda savo naujieną už 60 svarų (pagal dabartinį kursą – maždaug 69 €).

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(14)
(4)
(10)

Komentarai ()