Lietuviai apsiperka prieš vasarą - 5 patys galingiausi gegužę Lietuvoje registruoti automobiliai  ()

Remiantis valstybės įmonės „Regitra“ duomenimis, 2017 metų gegužės mėnesį Lietuvos automobilių parką papildė beveik 2,9 tūkst. naujų automobilių (įskaitant išregistruotus). 16 iš jų turi variklius su daugiau nei 400 AG. Lankomiausias transporto skelbimų portalas Autoplius.lt pateikia 5 pačius galingiausius naujus automobilius, kurie šalies keliais rieda nuo šių metų gegužės mėnesio.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Mercedes-Benz G63 AMG“

Didelis, galingas ir eilę metų savo išvaizda nesikeičiantis automobilis – G klasės „Mercedes-Benz“. Lietuvoje praeitą mėnesį užregistruota „G63 AMG“ yra viena brangesnių G klasės gamos versijų.

Visus varančiuosius šio prabangaus visureigio ratus suka 5,5 litro V8 benzininė jėgainė su dviem turbokompresoriais. Motoro galingumas siekia 571 AG ir 750 Nm.

Naujo tokio automobilio kaina Vokietijoje prasideda nuo 145 tūkst. eurų.

„BMW X5 M“

Gegužę Lietuvoje buvo užregistruotas visiškai naujas galingiausias BMW markės visureigis – „X5 M“. Su 575 AG ir 750 Nm šis automobilis iki 100 km/h pagreitėja tik per 4,2 sekundės. Toks rezultatas beveik 2,4 tonos sveriančiam visureigiui – išties įspūdingas.

Bazinis „BMW X5 M“ Lietuvoje kainuoja nuo 131 tūkst. eurų ir tai yra antras pagal kainą visureigis šio gamintojo gamoje. Jis nusileidžia tik šiek tiek sportiškiau atrodančiam „X6 M“, kuris kainuoja 3 tūkst. eurų daugiau.

„Alpina B7 Biturbo Allrad“

Ant 7 serijos BMW pagamintas „Alpina“ modelis – itin prabangus, retas bei galingas automobilis. Lietuvoje iš viso yra tik 7 originalūs „Alpina“ markės automobiliai, tačiau gegužę užregistruotas B7 modelis – vienintelis.

„xDrive“ važiuokle aprūpintas modelis iki 100 km/h pagreitėja per 3,6 sekundės, o maksimalus jo greitis siekia apie 310 km/h. Bazinė tokio automobilio kaina prasideda nuo 130 tūkst. eurų.

„Aston Martin DB11“

2017 metų tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje debiutavo įspūdingas greičio, dinamikos ir elegancijos mišinys – „Aston Martin DB11“. Praėjus vos keliems mėnesiams po debiuto toks automobilis jau puošia ir Lietuvos kelius.

Su šiuo automobiliu britų gamintojas atvertė naują puslapį savo istorijoje. Visiškai naujas V12 variklis su dviem turbokompresoriais generuoja 600 AG ir 700 Nm. Tai šiam modeliui suteikia ne tik pavydėtinas dinamines savybes, bet ir nuostabų garsą.

Lietuvos keliais riedantis DB11 yra tik devintas „Aston Martin“ markės automobilis, o bazinė tokio modelio kaina siekia net 213 tūkst. eurų.

„Lamborghini Huracan Spyder“

Greičiausias gegužę užregistruotas naujas automobilis Lietuvoje – „Lamborghini Huracan Spyder“. Itališkas superautomobilis su atidaromu stogu yra puikus įdomios „Lamborghini“ filosofijos pavyzdys. Priešingai nuo daugumos kitų gamintojų, italų surenkami superautomobiliai vis dar neturi priverstinio oro pripūtimo sistemos.

5,2 litro atmosferinis V10 variklis su 610 AG ir 560 Nm „Huracan Spyder“ leidžia pasiekti maksimalų 324 km/h greitį. 100 km/h itališkas „uraganas“ pasiekia per 3,4 sekundės, o nuo starto praėjus vos 10,2 sekundės spidometro rodyklė kerta 200 km/h padalą.

Visiškai naujas „Lamborghini Huracan Spyder“ kabrioletas kainuoja daugiau nei 200 tūkst. eurų. Tai – jau antras „Huracan“ arba 9 šios markės modelis šalyje.

Aut. teisės: alfa.lt
(13)
(2)
(11)

Komentarai ()