Štai kaip P. Korėja į vietą pastatė Kiniją ir Taivaną: sukurtas didžiausias pasaulyje 77" lankstus ir permatomas 4K raiškos ekranas  (2)

„LG Display“ pademonstravo, pasak bendrovės atstovų, didžiausią pasaulyje lankstų ir tuo pat metu permatomą ekraną. Projekto įgyvendinimas su Pietų Korėjos prekybos, pramonės ir energetikos ministerijos parama užtruko 59 mėnesius.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

77 colių ekranas turi 3840 × 2160 taškų (4K) skiriamąją gebą, 40% šviesos pralaidumą ir 80 mm spindulio išlenkimą.

Tokie prietaisai gali būti naudojamas įvairiose srityse, pavyzdžiui, skaitmeninėse vitrinose, išmaniuosiuose staluose, mobiliose pramogų sistemose, akvariumuose ir papildytos realybės prietaisuose.

„LG Display“ pranešė, kad programinės įrangos kūrėjai jau parengė naujiesiems ekranams pritaikytą vartotojo sąsają, tačiau tokių komercinių produktų išleidimo data dar nėra žinoma.

„LG Display“ jau sukaupė pakankamai didelę patirtį panašių ekranų kūrime. 2014 metais kompanija pristatė lankstų 18 colių OLED ekraną, taip pat skaidrią matricą. Po metų buvo paskelbta apie 18 colių susukamą ekraną su 30 mm kreivio spinduliu, o 2016-aisiais korėjiečiai parodė 55 colių ekraną, kuris praleidžia 40% šviesos.

Pietų Korėja vyriausybė „LG Display“ patikėjo užduotį sukurti didesnį nei 60 colių 4K lankstų bei permatomą ekraną tam, kad pademonstruotų savo technologinį pranašumą prieš Kiniją ir Taivaną.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(14)
(1)
(13)

Komentarai (2)