„Philips“ rengiasi sukelti perversmą vaizdo kokybės srityje: vartotojai pamatys dar neregėtą vaizdo kokybę?  ()

Retas televizoriaus žiūrovas kada nors pagalvoja apie tokią nematomą, tačiau bene svarbiausią kiekvieno aparato dalį – procesorių. O juk būtent jis, kaip ir variklis kiekviename automobilyje yra tai, kas užtikrina sklandų televizoriaus darbą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Naujasis „Philips“ televizorių procesorius P5 vaizdo perdirbimo savybes gerina 25%, o vaizdo apdorojimo galingumas padidina 25%, lyginant su šiuo metu kompanijos aparatuose montuojamu „Perfect Pixel Ultra HD“ varikliu, kuris ne tik yra pelnęs gausybę technologinių konkursų apdovanojimų, bet ir vis dar laikomas vienu iš geriausių procesorių rinkoje.

Šios P5 sistemos integracija į naujos serijos „Philips“ televizorius užtikrins, kad vietoje „Perfect Pixel Ultra HD“ sistemoje esančių trijų vaizdo šifravimo lustų liks tik vienas. Lustų kiekio sumažinimas užtikrina greitesnį duomenų perdavimą ir geresnę viso vaizdo apdorojimo seką bei kontrolę.

P5 procesorius taip pat pasiūlys tiek naujas funkcijas, tiek esamų procesų patobulinimus keturiose iš penkių sričių, už kurias ir yra atsakingas procesoriaus variklis: vaizdo kokybę, ryškumą, spalvą ir kontrastą, bei judesių apdirbimo funkciją, vadinamą „Perfect Motion“.

Ypatingas dėmesys skirtas siekiant užtikrinti, kad HDR turinys būtų atkuriamas geroje kokybėje, ypač dideliuose ekranuose. P5 procesorius turi naują pažangią DNR sistemą ir naują „Mosquito NR“ funkciją, kuri užtikrina žymiai padidėjusį „vaizdo triukšmo“ mažinimą.

„Vaizdo ryškumo“ pagerinimo srityje P5 variklis naudoja naują pikselių skaitiklį ir stiprintuvą bei patobulintą „ryškumo“ matuoklį „Detail Enhancer“, kuris verčia gaunamą turinį į ryškesnį „Ultra HD“ vaizdą, kuris matomas su gilesnėmis detalėmis, sukuriant nepakartojamą įspūdį žiūrovui.

Kalbant apie spalvų apdorojimą, P5 variklis naudoja patobulintą „gama“ kartografavimo sistemą. „Hybrid Log Gamma“ (HLG) apdorojimo, naujos vietinės kontrasto didinimo sistemos ir naujos „kibirkščių“ bei „tamsos“ aptikimo bei mažinimo funkcijos, bei patobulintos HDR mastelio keitimo technologijos kartu žymiai pagerina vaizdo kontrasto efektyvumą.

P5 procesorius naudojamas kartu su OLED technologija naujojoje „Philips“ 9002 televizorių serijoje, išties siūlo naujus vaizdo kokybės standartus.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(18)
(19)
(-1)

Komentarai ()