Pirmieji įspūdžiai apie „Samsung Galaxy S9“: mobilioji fotografija kyla į kitą lygį, o mėgstantys socialinius tinklus bus tiesiog sužavėti (Video)  ()

2017 m. balandžio mėn. „Samsung Galaxy S8“ išmanusis telefonas buvo išleistas į rinką. Jis sulaukė didelio vartotojų pripažinimo – dar daugiau, daugelis mano, kad tai vienas geriausių rinkoje prieinamų prietaisų. Tačiau jo populiarumas neturėtų tęstis ilgai – naujas Korėjos gamintojo darbas, ką tik rinkoje pasirodęs Samsung Galaxy S9 telefonas , jau dabar sulaukė didelio vartotojų susidomėjimo. Tad siūlome susipažinti su pirmaisiais įspūdžiais ir šio išmaniojo prietaiso privalumais.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2018-03-01 Pirmieji įspūdžiai apie „Samsung Galaxy S9“: mobilioji fotografija kyla į kitą lygį, o mėgstantys socialinius tinklus bus tiesiog sužavėti (Video)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Daugiausiai komplimentų – vaizdo kamerai

Pirmosiose Samsung Galaxy S9 telefono apžvalgose dažniausiai minima šio išmaniojo kamera – teigiama, kad šis fotoaparatas galėtų perkelti mobiliąją fotografiją į kitą lygį. Galaxy S9 kamera ypač gerai pritaikyta daryti nuotraukas tuomet, kai apšvietimas yra prastesnis. Diafragma yra kur kas platesnė, o tai reiškia, jog galima užfiksuoti ryškesnes detales. Siekiant tokio rezultato, nereikia būti profesionalais – šio Samsung telefono fotoaparatas automatiškai padidina diafragmą, kai apšvietimo sąlygos tampa prastesnės.

Atnaujintos ir vaizdo įrašų galimybės – naujieji Samsung Galaxy S9 išmanieji telefonai turi sulėtinto vaizdo funkciją, kuri leidžia užfiksuoti net 960 kadrų per sekundę. Dėmesio vertas ir itin ryškus bei tikslus šio telefono ekranas, kuris suteiks galimybę visą reikiamą informaciją matyti ir tuomet, kai teks prietaisu naudotis ryškioje saulės šviesoje.

Panašus išorėje, galingesnis viduje

Lyginant šį išmanųjį su Samsung Galaxy S8 telefonu išoriškai, galima pastebėti tik pasikeitusią pirštų antspaudų skaitytuvo padėtį (naujausiame modelyje jis yra po galine vaizdo kamera), tačiau kur kas daugiau skirtumų slypi šio išmaniojo viduje.

Teigiama, kad tai bus sparčiausias telefonas, kurį kada nors buvo pristatę Samsung kūrėjai – su 4GB RAM atmintimi ir 64GB vidine atmintimi, kuri gali būti išplečiama naudojant microSD kortelę. Taip pat išskiriama geresnė garso kokybė ir galimybė krauti išmanųjį telefoną nenaudojant jokių laidų. Tikėtina, jog laikui bėgant išryškės ir kiti Samsung Galaxy S9 privalumai.

Arčiau žmonių ir pasaulio

Šis išmanusis telefonas neabejotinai paliks įspūdį tiems, kurie mėgsta bendrauti socialiniuose tinkluose. Sukurdami alternatyvą Apple „Animoji“ funkcijai, Samsung siūlo sukurti į save panašų animuotą personažą ir tuomet vaizdo formatu dalintis jo emocijomis bei galvos judesiais.

Dėmesio turėtų sulaukti ir virtualusis kameros vedlys „Bixby“, itin praverčiantis aplankant dar nepažintus kraštus ar tiesiog norint geriau pažinti Jus supančią aplinką. Nesuprantate iškabos teksto? Įjunkite šią išmaniojo funkciją, nufotografuokite tekstą ir telefonas jį išvers už Jus! Norite sužinote, kiek kalorijų turi pasirinktas patiekalas? Prašom! O galbūt trūksta informacijos apie prieš Jus esantį objektą? Samsung Galaxy S9 susitvarkys ir su šia užduotimi! Pramogų paketas ties šiomis funkcijomis tikrai nesibaigia, tad jeigu ieškote telefono ne tik kasdienėms užduotims, vertėtų pasvarstyti apie tokį variantą.

Nors daryti galutines išvadas dar gerokai per anksti, tie, kuriems jau teko susipažinti su Samsug Galaxy S9 iš arčiau, šiam modeliui tikrai negaili gerų žodžių. Radikalių pokyčių čia neišvysite, tačiau manoma, kad šiais metais Galaxy S9 taps vienu populiariausių išmaniųjų telefonų – ar taip bus iš tikrųjų, parodys laikas.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(14)
(5)
(9)

Komentarai ()