„Apple“ pagaliau pasimokė iš nesėkmės ir sudarė naują susitarimą su „Samsung“? Pasirodė įdomūs spėjimai, kas laukia būsimojo „iPhone X“ ir kodėl jis maloniai nustebins pirkėjus  (2)

„Digitimes“ praneša, kad „iPhone X“ pasekėjas bus pigesnis, galimai net pigiausias telefonas visoje naujų telefonų serijoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pagal dabartinius duomenis, „Apple“ pavyko nemenkai sumažinti būsimo telefono gamybos kaštus lyginant su dabartiniu modeliu. Manoma, kad „Apple“ pavyko sutaupyti daugiau nei 10 % naujojo telefonų komponentų sąskaita. 2017 metais pradėjus gaminti „iPhone X“ jo savikaina buvo daugiau nei 400 USD.

Naujasis modelis turėtų gauti 5.85 OLED ekraną ir galimai bus pigesnis nei kiti du nauji telefonai. „Apple“ dar planuoja išleisti 6.1 colio LCD ekraną turintį modelį, o flagmanu taptų telefonas su 6.45 colio OLED ekranu. Kompanija seniau planavo pasiūlyti ir 5.8 colio LCD ekraną turintį telefoną, bet dabar projektas yra sustabdytas, o vietoj to sulauksime telefono su OLED ekranu.

Viena iš situacijos priežasčių yra nepakankama „iPhone X“ paklausa. „Samsung“ nepardavė planuoto kiekio OLED ekranų panelių, dėl ko labiau linkusi leistis į derybas ir OLED ekranus pasiūlė geresnėmis kainomis. Tai leis „Apple“ pasiūlyti telefoną su OLED ekranu pigiau nei iki šiol.

Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
Autoriai: Mindaugas Klumbis
(7)
(5)
(2)

Komentarai (2)

Susijusios žymos: