Išleistas „Xiaomi Redmi 6 Pro“ - prognozuojama kaina tokia, kad nereikės net ir nuolaidų  ()

Kinai išmoko daryti bene geriausius pigius išmaniuosius telefonus ir su pavydėtinu reguliarumu leidžia naujus modelius. Šioje srityje ypač pasižymėjo „Xiaomi“, pristačiusi „Redmi 6 Pro“, kuris turėtų būti sėkmingai parduodama ir be jokių nuolaidų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai yra labiausiai pažengęs „Redmi 6“ serijos modelis ir kaip jo broliai gavo jau nebe pirmos jaunystės platformą „Snapdragon 625“ (8x Cortex-A53, 2GHz, Adreno 506). Tačiau jei nesate procesorių maniakas ir valandų valandas nežaidžiate sunkių žaidimų, išmaniojo energetinis efektyvumas ir našumas jokių nepatogumų nesukels.

Taigi, gausime kokybišką, ištvermingą, šiek tiek vangų ir nuobodų išmanųjį telefoną. Subjektyviai, nuobodulį sukelia dizainas, kur jūs nerasite jokių kūrybinių idėjų. Kūrėjai apdovanojo „Xiaomi Redmi 6 Pro“ ekrano išpjova ir nudažė ryškiomis spalvomis: raudona, rožine, auksine ir mėlyna. Taip pat siūloma juoda versija.

Šiek tiek nuvilia mikroUSB, kuris šiandien gali būti laikomas anachronizmu. Malonūs atradimai – IR siųstuvas ant viršutinio galo bei atskiri du SIM ir vienas atminties kortelių lizdai.

Ekranas kaip ir daugelio šiuolaikinių mobiliųjų telefonų – 5,84 colių, 2280×1080 raiška, tačiau kraštinių santykis 19:9. Atminties asortimento gamintojas nepagailėjo ir pasiūlė tris versijas: 3/32 GB, 4/32 GB ir 4/64 GB. Šiame išmaniajame telefone esančių fotoaparatų rinkinys atitinka šių dienų standartus – vienas jutiklis priekyje ir du gale. Sukurti asmenukes leidžia 5MP jutiklis, o pagrindinė kamera turi 12 (f/2.2) ir 5 MP skiriamąją gebą. Dienos šviesoje fotoaparatas turėtų užfiksuoti gana gerus vaizdus, ​​bet vakare nuotraukos, be abejo, neteks detalizacijos ir kontrasto.

Viena iš malonių „Xiaomi Redmi 6 Pro“ savybių yra baterijos 4000 mAh talpa. Su tokia baterija prietaisas išgyvens iki dienos pabaigos be jokių problemų, o deklaruojamas veikimo laikas pokalbio režime – iki 34 valandų. Išmanusis telefonas valdomas operacinės sistemos „Android 8.1 Oreo“, su firmine sąsaja MIUI 9. Naujienos matmenys – 149.33  x 71,68 x 8,75 mm, svoris – 178 g.

„Xiaomi Redmi 6 Pro“ visiškai patenkina iššūkius, kuriuos eiliniai naudotojai kelia išmaniajam telefonui. Tai vienas iš labiausiai nebrangių prietaisų, kuris nesiūlo nieko atgamtiško: vidutinio lygio našumas, įprastos kameros ir beveidis dizainas.

Išmanusis telefonas bus parduodamas jau šią vasarą. Už paprastesnę versiją su 3/32 GB atmintimi preliminariai bus prašoma nuo 153 $, 4/32 GB versija kainuos nuo 185 USD, o maksimali 4/64 GB konfigūracija - nuo 200 dolerių. Kainos be mokesčių ir antkainių, tad realiai, bus didesnės, tačiau pagal specifikacijas vistiek labai konkurencingos. 

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(29)
(8)
(21)

Komentarai ()