„Google“ švenčia 20 metų jubiliejų - per šį laiką tapo viena įtakingiausių kompanijų internete  ()

Technologijų milžinė „Google“ švenčia savo 20 metų jubiliejų. 1998-aisiais amerikiečiai studentai Larry Page`as ir Sergejus Brinas išgarsėjo, kai sukūrė internetinę paieškos sistemą, kuri vartotojams suteikė galimybę patogiai surasti informaciją iš viso pasaulio. Šiuo pasiekimu korporacija neapsiribojo, ir šiandien „Google“ siūlo daugiau nei 250 įvairiausių technologijų ir rinkodaros paslaugų bei produktų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Nors „Google“ paieškos sistema per kelias milisekundes randa milijonus rezultatų, vis tik vieno svarbaus klausimo neįmanoma surasti – kodėl ši korporacija gimtadienį švęsti pasirinko būtent šią dieną, o ne rugsėjo 4-ąją, kada prieš 20 metų kompanija oficialiai įkurta.  

„Google“ yra viena įtakingiausių technologijų kompanijų, išgarsėjusi paieškos sistema, „Android“ operacine sistema išmaniesiems telefonams, elektroniniu paštu „Gmail“, trimačiu viso pasaulio žemėlapiu „Google Earth“ ir kitais produktais.

Kompanija šiuo metu aktyviai dirba tobulindama dirbtinį intelektą mobiliuosiuose įrenginiuose, kompiuteriuose ir automobiliuose. „Google“ turi padalinių 50 pasaulio valstybių, tarp jų – ir Lietuvoje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: lrt.lt
lrt.lt
Autoriai: Simonas Bendžius
(2)
(4)
(-2)

Komentarai ()

Susijusios žymos: