„Philips“ skelbia apie naują 2019 metų televizorių seriją: visuose veikia unikali “Ambilight” galinio apšvietimo funkcija ir daugybė kitų moderniausių technologijų  (2)

Galingesnis P5 procesorius, švaresnis “Bowers & Wilkins” garsiakalbių atkuriamas garsas, “Dolby Vision” ir “Dolby Atmos” garso sistemos, “Android Pie” operacinė sistema, visuose modeliuose esanti unikalioji “Ambilight” galinio sienos apšvietimo funkcija, integruota “Alexa” valdymo sistema ir minimalistinis europietiškas dizainas – svarbiausi sausio pabaigoje pristatytos naujos 2019 metų “Philips” televizorių serijos ypatumai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

“Philips TV” kompanija tęsia pasaulio rinkoje pasiteisinusių “išmaniųjų” televizorių funkcijų ir sistemų tobulinimą. Naujojoje 2019 metų “Philips TV” serijoje yra du 4K OLED UHD televizorių modeliai (55 ir 65 colių ekrano įstrižainių) su 20% galingesniu „trečios kartos“ P5 procesoriumi, pakylėjančiu vaizdo kokybę į dar aukštesnį lygį. P5 procesorius taip pat integruotas ir į „vidutinės klasės“ 7504 bei 7304 modelius.

Pristatoma ir daugiau televizorių modelių su įmontuotais ypatingos kokybės “Bowers and Wilkins” kompanijos garsiakalbiais, visuose modeliuose esančia naująja “Android Pie (9)” operacine sistema ir “Google Assistant” valdymo sistema (o taip pat kai kuriuose modeliuose esančia ir “Alexa” valdymo sistema), integruota į “Philips Saphi Smart TV” platformą.

Visuose naujos serijos “Philips” televizoriuose veikia unikalioji “Ambilight” galinio apšvietimo funkcija, o daugiau kaip 90% visų naujosios 2019 metų serijos televizorių turi “Dolby Vision” ir “Dolby Atmos” garso sistemas, o taip pat naujos kartos vaizdo atkūrimo HDR10+ formatą.

Visų naujųjų “Philips” televizorių ypatingo plonumo korpusai pagaminti pagal minimalistinio “Europietiško dizaino” tradicijas. Ypatinga išvaizda pasižymi 9104 modelis, pagamintas kartu su pasauline dizaino kompanija “Georg Jensen”.

2019 metų “Philips” televizorių serijos flagmanai – ypatingai plono korpuso 4K OLED UHD televizoriai 804 ir 854 (su 55 ir 65 colių įstraižainių ekranais). Be galingesnio “trečios kartos” P5 procesoriaus, juose taip pat yra pagerinta “Perfect Natural Reality” kontrasto atkūrimo funkcija, naujo tipo “Ultra-resolution Pro” funkcija, “Dolby Vision” ir “Dolby Atmos” garso sistemos, HDR10+ ir HLG vaizdo formatai, tripusė “Ambilight” funkcija, 50W galingumo “Philips 2.1” garso sistema, “Android TV Pie (9)” operacinė sistema su integruota “Google Assistant” ir “Works with Alexa” valdymo sistema. 

“Philips” 9104 LCD televizorius (55 colių įstrižainės ekranas) pagamintas kartu su “Georg Jensen” dizaino kompanija. Jo vaizdo kokybę užtikrina “WCG Nano UHD” technologija ir P5 procesorius. Pagerinta “Perfect Nation Motion” ir “Micro Dimming Pro” kontrasto atkūrimo funkcijos, naujo tipo vaizdo ryškumą reguliuojanti “Ultra-resolution Pro” funkcija, HDR10+ ir HLG vaizdo formatai, tripusė “Ambilight” funkcija, 25W galingumo “Philips 2.1” garso sistema, “Android TV Pie (9)” operacinė sistema su integruota “Google Assistant” ir “Works with Alexa” valdymo sistema.

“Premium” klasei priklauso ir “Philips 8804” serijos 4K LED televizoriai (50, 55 ir 65 colių įstrižainių ekranai), taip pat turintys “Bowers & Wilkins“ garsiakalbius bei galingesnį “trečios kartos” P5 procesorių, “Dolby Vision” ir “Dolby Atmos” garso sistemas, HDR10+ ir HLG vaizdo formatus, tripusę “Ambilight” funkciją, 50W galingumo “Philips 2.1” garso sistemą, “Android TV Pie (9)” operacinę sistemą su integruota “Google Assistant” ir “Works with Alexa” valdymo sistema.

“Vidutinės klasės” nauji “Philips” televizoriai su “premium” klasės technologijomis – 7504 ir 7304 serijos modeliai (43, 50, 55, 58, 65 ir 70 colių ekranų įstrižainės). Tai 4K UHD DLED televizoriai su P5 procesoriumi, “Dolby Vision” ir “Dolby Atmos” garso sistema, HDR10+ ir HLG vaizdo formatais, tripuse “Ambilight” funkcija, 250W galingumo “Philips 2.1” garso sistema, “Android TV Pie (9)” operacinė sistema su integruota “Google Assistant” ir “Works with Alexa” valdymo sistema. 

Naujieji “ekonominės” klasės televizoriai – 6814 ir 6704/6754 serijos modeliai (43, 50, 55, 65 ir 70 colių įstrižainėmis) - 4K DLED televizoriai su tripuse “Ambilight” funkcija, “Philips Saphi Smart TV” platforma, “Dolby Vision” ir “Dolby Atmos” garso atkūrimo sistemomis, 20W galingumo garsiakalbiais, HLG ir HDR 10+ vaizdo formatais. 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(13)
(12)
(1)

Komentarai (2)