„Xiaomi” išsiuntė „Redmi Note 7“ į kosmosą. Ar išmanusis išgyveno skrydį? (Video)  (2)

„Xiaomi“ išsiuntė savo populiarųjį išmanųjį į tolimą skrydį ir jį nufilmavo. Kaip telefonas atlaikė šią kelionę?


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Xiaomi“ kompanija atliko eksperimentą ir nusprendė išsiųsti savo populiarumo rekordus mušantį „Redmi Note 7“ į beveik 34 km aukštį. Kaip baigėsi ši kelionė?  

Telefonas liko sveikas ir gyvas. „Redmi Note 7“ pakilo į 33,375 km aukštį, kur temperatūra siekė vos -58°C. Išmanusis filmavo pakilimo į stratosferą procesą. Kai temperatūra nukrito žemiau -4 °C, telefonas išsijungė. Iki to momento „Redmi Note 7“ pavyko užfiksuoti keletą iš tikrųjų įspūdingų kadrų.

Kosminis „Redmi Note 7“ skrydis įvyko specialiu balionu. Akcija buvo pavadinta #SpaceMission. Jos tikslas yra reklamuoti 48 megapikselių kamerą. Tuo pačiu gamintojui pavyko parodyti, kad jo įrenginys yra pajėgus išgyventi net labai ekstremaliomis sąlygomis. Grįžęs į Žemę ir apšilęs „Redmi Note 7“ be problemų įsijungė. 

6.3 col. įstrižainės „Redmi Note 7“ turi  4000 mAh bateriją, kurios įkrovimui naudojama C tipo USB jungtis ir „Quick Charge 4.0“ technologija. Už „Redmi Note 7“ našumą atsako „Qualcomm Snapdragon 660“ procesorius. Išmanusis turi 48 Mpix galinę, 13 Mpix priekinę kamerą ir jau dažnai pamirštamą 3.5mm garso jungtį.  „Redmi Note 7“ siūlo išties gerą kokybės santykį už prieinamą kainą - varle.lt kainuoja apie 230€, Kinijoje galima gauti ir už 163€.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Varlė.lt
Varlė.lt
(8)
(1)
(7)

Komentarai (2)