Neverta pirkti brangesnio „Huawei“? Kompanija paaiškino, kodėl atsisakė paskelbti „Huawei P30“ testo rezultatą „DxOMark“ svetainėje, bet atsakymas keistas - išreklamuoti keturi jutikliai neduoda jokios naudos?  ()

Rinkoje yra daug išmaniųjų telefonų ir bemaž visi jie gali fotografuoti. Kai kurie geriau, kiti blogiau. Laboratorijos „DxOMark“ vaikinai užsitarnavo patikimų specialistų reputaciją ir reitinguoja prietaisus pagal nuotraukų bei vaizdo įrašų kokybę. Jų dėka daugelis tiki, kad naujausi „Huawei“ flagmanai šiuo atžvilgiu yra geresni už „Apple“ ir „Samsung“ įrenginius. Pats Kinijos gamintojas labai džiaugiasi DxOMark reitingo duomenimis ir juos demonstruoja reklamuodami savo telefonų galimybes. Dabar šio reitingo viršuje atsidūrė „Huawei P30 Pro“ su 112 taškų rezultatu. Bet dėl neaiškių priežasčių bendrovė nepaskelbė galutinių „Huawei P30“ testo išvadų. Žurnalistai bandė išsiaiškinti šios įmonės elgesio priežastis ir sulaukė keisto paaiškinimo.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kinų kompanijos mobiliojo padalinio vadovas Richardas Yu duotame interviu pareiškė, kad DxOMark vaikinai jau išbandė „Huawei P30“ kamerą. Pasak jo, galutinis vidutinis balas yra artimas gautam testuojant „Pro“ versiją, tačiau buvo nuspręsta neskelbti vertinimo, kadangi abiejų prietaisų rezultatai pasirodė beveik identiški. Galbūt, tikroji priežastis yra labiau paprasta. Galų gale, jei iš tikrųjų „Huawei P30“ fotografuoja ne blogiau nei „P30 Pro“, būtų labai sunku pateisinti brangesnio modelio kainą, o susidomėjimas juo akivaizdžiai mažėtų. Todėl įmonei bus sunku paaiškinti visas inovacijas ir keturių jutiklių sistemos įdiegimo tikslingumą.

Priminsime, kad šių metų pradžioje „Huawei“ taip pat nusprendė neviešinti „Mate 20 Pro“ kameros testų rezultatų ir tik praėjus trim mėnesiams po anonso jie pasirodė svetainėje „DxOMark“. Tuomet kinų flagmanas atsidūrė pirmoje reitingo vietoje, tačiau dauguma kitų apžvalgininkų tvirtino, jog „Mate 20 Pro“ nuotraukų kokybė gerokai žemesnė nei „Huawei P20 Pro“. Pastarasis faktas ir kinų sprendimai skelbti arba neskelbti išmaniųjų telefonų bandymų rezultatus „nepriklausomų ekspertų“ svetainėje verčiau abejoti „DxOMark“ nešališkumu ir objektyvumu.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(17)
(10)
(7)

Komentarai ()