Viską naikinanti patranka, milžiniškas pjūklas bei žnyplės - ir tai ne pokštas, vis dar galima įsigyti tikrą kovos mašiną „Eagle Prime“ (Foto, Video)  (4)

Ką pirktumėte už 100 000 JAV dolerių? Aukščiausios klasės automobilį ar prabangų butą? O gal jus labiau sudomintų 15 tonų sverianti ir tarsi iš „Transformerių“ filmo nužengusi tikra kovos mašina?


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Šiuo metu kaip tik „eBay“ ir galima nusipirkti tokį monstrą.

Kovos mašinos, pavadintos „Eagle Prime“, pradinė kaina buvo vos vienas doleris, tačiau ji gana spėriai išaugo.

Kaip praneša „Motherboard“, masyvusis „praimas“ greitai pabrango iki 51 500 dolerių, o dabar jo kaina jau perkopė ir 100 000 dolerių.

Tikėtina, kad galutinė kaina gali ir toliau kilti, kadangi aukcionas vyks dar 4 dienas.

Šią kovos mašiną sukūrė JAV robotų gamintojas „MegaBots“. Ta pati kompanija, kuri metė iššūkį Japonijos robotų gamintojui „Suidobashi“ ir 2017-ųjų lapkričio mėn. „Youtube“ platformoje tiesiogiai transliavo „USA vs. Japan Giant Robot Duel“ dvikovą.

Abu robotai milžinai kovojo 3 raundus ir galiausiai laimėtojais tapo JAV komanda su „Eagle Prime“robotu.

Kas gi tas „Eagle Prime“?

Tai bauginantis, 35 metrų aukščio robotas, varomas 430 arklių galios „Coorvette V8“ varikliu. „Eagle Prime“ sukūrimas kainavo 2,5 mln. JAV dolerių.

Įspūdingas robotas turi milžiniškas žnyples, didžiulį grandininį pjūklą ir gali šaudyti 1,4 kg svorio sviedinius, kurie į taikinį lekia 210 km/h greičiu. Tikra kovos mašina.

„Aš jaučiuosi gerai, kad jį [Eagle Prime] parduodame ir labai didžiuojuosi, kad sugebėjome taip toli nueiti“, - teigia „MegaBots“ įkūrėjas Mattas Oehrleinas. „Aš būsiu laimingas, jei Eagle Prime neatsidurs sąvartyne.“

Atsižvelgiant į tai, kad per keletą dienų „Eagle Prime“ kaina nuo 50 000 pašoko iki 100 000 JAV dolerių – ši kovos mašina dar tikrai nekeliaus į metalo laužą. Tik įdomu kas jį nusipirks ir dar įdomiau – kam naudos?

Aut. teisės: Technologijos.lt
Autoriai: Darius Verbickas
(30)
(3)
(27)

Komentarai (4)