Išmanusis GPS laikrodis, sukurtas visų rūšių plaukimo entuziastams  ()

Plaukimo išmanusis GPS laikrodis, kurį galima naudoti tiek baseine, tiek atviruose vandenyse. Garmin Swim 2 - stebi širdies ritmą ant riešo(1), registruodamas širdies veiklą net vandenyje. Be povandeninio širdies ritmo stebėsenos, Garmin Swim 2 registruoja nuplauktą atstumą, plaukimo greitį, grybšnių skaičių, grybšnių tipą ir SWOLF įvertį, kad padėtų įvertinti plaukimo efektyvumą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Plaukimo atviruose vandenyse režimu naudojamas įmontuotas GPS, skirtas plaukyti ežeruose, vandenynuose arba upėse, tuo pačiu papildomai registruojant grybšnių atstumą. Tiems, kurie mieliau plaukioja baseine, Garmin Swim 2 siūlo pažangias funkcijas, tokias kaip pratimų registravimas, pasirinktinės treniruotės, poilsio grafikas ir metronomas, padedantis vartotojams neatsilikti nuo nustatyto treniruočių plano.

„Kad ir kur nuspręstumėte plaukyti, naujasis Garmin Swim 2 registruos jūsų treniruotes“, - sakė Danas Bartelis, Garmin pasaulinės prekybos viceprezidentas.  „Šis išmanusis GPS laikrodis sukurtas visų rūšių plaukimo entuziastams, pradedant nuo dažnai plaukiojančių plaukikų sportininkų ir baigiant varžybų meistrų lygio ar atviro vandens plaukikais.  Šis GPS išmanusis laikrodis ne tik padės geriau treniruotis vandenyje, bet ir visą dieną seks kitus svarbiausius sveikatos rodiklius.“

Sukurtas nešioti visą dieną, Garmin Swim 2 registruoja tiek žingsnius, tiek stebi miego kokybę.  Naudodamas daugybę susijusių funkcijų(2), Garmin Swim 2 leidžia vartotojams palaikyti ryšį su likusiu pasauliu, net ir judant. Suporavę laikrodį su išmaniuoju telefonu, nusikrovę Garmin Connect™, tiesiogiai prisijungiate prie internetinės kūno rengybos bendruomenės, kurioje galima analizuoti savo veiklą, stebėti pažangą ir kurti tinkintas treniruotes.  Laikrodžio ekrane vartotojai gali matyti gautus tekstinius pranešimus ir peržiūrėti socialinių tinklų pranešimus, el. laiškus ir taip toliau.

Garmin Swim 2 akumuliatoriaus pakanka iki 7 dienų išmaniojo laikrodžio režime, iki 13 valandų GPS ir optinio širdies ritmo daviklio (OHR) režimu ir iki 72 valandų baseino ir OHR režimu. Siūlomas pilkai mėlynos arba akmens baltumo spalvos, o rekomenduojama mažmeninė kaina yra 249,99 USD.

Garmin Swim 2 yra naujausia nuolat besiplečiančio Garmin kūno rengybos segmento, kuriančio technologijas, kuriomis siekiama patobulinti ir skatinti sveiką ir aktyvią gyvenseną, naujovė.  Nesvarbu, ar vartotojai yra bėgikai, dviratininkai, plaukikai, multisporto sportininkai, ar tiesiog norintieji išlikti aktyvūs visą dieną, yra gaminys, galintis padėti jiems pasiekti savo sveikatos ir kūno rengybos tikslų.


1. Žr. Garmin.com/ataccuracy
2. Norėdami suporuoti su suderinamu išmaniuoju telefonu, žr. Garmin.com/ble

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(2)
(0)
(2)

Komentarai ()