Anonsuotas labiausiai prieinamas telefonas su 5G palaikymu: naujausi „Redmi K30“ su 5G ir 64 Mpx kamera jau prekyboje (Video, Kaina, Specifikacijos)  (3)

Jūs nusipelnėte geriausio, nusipelnėte „Redmi“ 5G išmaniojo telefono už patrauklią kainą. Ko gero tai yra pagrindinė žinia, kuri buvo perduota scenoje, kurioje įvyko „Redmi K30 5G“ premjera.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kompanija padarė viską, kad įpirštų vartotojams mintį, jog 5G yra ne rytojus, o šiandiena. Ir kinams labai svarbu, kad visi pamatytų, kokias titaniškas pastangas jie deda penktosios kartos tinklus palaikančių išmaniųjų telefonų populiarinimui. Bendrovė taip pat teigia, kad jos misija yra pristatyti naujas technologijas jaunimui.

Apskritai, kaip jau tapo įprasta, bene visas pristatymas buvo paremtas „Redmi K30 5G“ techninėmis savybėmis. Natūralu, kinai gyrėsi, jog sugebėjo sukurti labiausiai prieinamą įrenginį su 5G palaikymu. Be to, debiutantas palaiko visus šiuo metu svarbius diapazonus, o signalo stabilumą turėtų užtikrinti 12 antenų.

Tiems, kuriems nereikia tokio dalyko kaip 5G tinklas, siūloma 4G versija su šiek tiek paprastesnėmis savybėmis.

Išmaniojo telefono įranga patalpinta stikliniame korpuse, kuriame derinamos šiuolaikinės tendencijos: didelis „Samsung“ stiliaus ekranas su išpjaustyta ovalia anga dvigubai priekinei kamerai, vidutinio dydžio rėmeliai ir daugiamodulinė kamera.

„Redmi K30“ atrodo gražiai ir moderniai, tačiau nieko daugiau. Jis buvo sukurtas ne tam, kad sužavėtų išore, o užkariautų pirkėjų širdis optimaliu našumo ir kainos deriniu. Tradiciškai „Redmi“, korpusas nėra apsaugotas nuo drėgmės, tačiau įdiegtos visos reikalingos jungtys: 3,5 mm garso lizdas su „Hi-Res“ palaikymu, C tipo USB ir infraraudonųjų spindulių prievadas. Piršto atspaudo jutiklis atsidūrė dešinėje pusėje ir yra sujungtas su maitinimo mygtuku. Dar prieš anonsą bendrovė gyrėsi, kad jiems pavyko pasiūlyti gana mažo storio klavišą.

Savo ypatybėmis ekranas čia nėra įprastas nūdienai: IPS matrica, 2400 × 1080 taškų skiriamoji geba, 6,67 colio įstrižainė, 20:9 kraštinių santykis ir 120 Hz kadrų dažnis. Gamintojo atstovas nepamiršo pasakyti, kad tai sudaro 91% priekinio skydelio.

Techninės įrangos pagrindu tapo nauja paltforma „Snapdragon 765G“, susidedanti iš aštuonių apdorojimo branduolių ir „Adreno 620“ vaizdo spartintuvo. Jos pasirinkimą diktuoja tai, kad „Qualcomm“ produktai jau tapo savotišku našumo kokybės ženklu, be to, tai yra vidutinės kainos prietaisų vedlys į penktosios kartos tinklus. Norėdami pažaboti karštą „Snapdragon 765G“ temperamentą inžinieriai įmontavo varinį aušinimo vamzdelį, kuris gali sumažinti temperatūrą 7 ° C.

Siūlomas „Redmi K30 5G“ su 6/8 GB operatyviosios atminties ir galite pasirinkti vieną iš trijų kaupiklio variantų: 64 GB, 128 GB arba 256 GB. Yra dviejų juostų „Wi-Fi“, dviejų dažnių GPS navigacijos modulis, „Bluetooth 5.1“ ir NFC.

Tikrai turėtumėme geriau susipažinti su naujuoju fotoaparatu, nes svarbiausia čia net ne tai, jog naudojami keturi moduliai, o tai, kad pagrindinio vaidmenį čia atlieka „Sony IMX686“ 64 megapikselių jutiklis. Ir tai yra pirmasis išmanusis telefonas rinkoje su nauju moduliu. Be to, „Redmi K30“ turi 8 MP (plačiakampis), 5 MP (makro) ir 2 megapikselių (gylio) jutiklius.

Tam tikrą „wow“ efektą naujienai suteikia du priekinės kameros objektyvai, kurių pagrindinis yra 20 megapikselių, o padeda jam 2 MP gylio jutiklis.

Žinoma, išmanusis telefonas nepretenduoja į fotografijos flagmano laurus ir, priešingai nei „Xiaomi CC9 Pro“, nemeta pirštinės„Huawei Mate 30 Pro“, tačiau už savo kainą debiutantas turėtų pateikti geras nuotraukas. Žinoma, jei visko nesugadins „kreivarankiai“ programinės įrangos kūrėjai.

Išmanusis telefonas parduodamas su 30 vatų krovikliu (4G versija – 27 W). Jis turėtų visiškai įkrauti 4500 mAh talpos bateriją per 68 minutes. Veikimo laikas tikėtinas gana padorus, tačiau negalima laukti nieko ypatingo, nes didelis ekranas ir „godus“ 5G modemas neleidžia būti rekordininku.

4G „Redmi K30“ versiją skiriasi nuo pažangiausio 5G atitikmens su „Snapdragon 730G“ aparatinės įrangos platforma, 27 W galios greitu įkrovimu, o pagrindinėje kameroje 5 MP makro modulis čia buvo pakeistas paprastesniu 2 MP jutikliu.

„Redmi K30 5G“ Kinijoje jau galima įsigyti nuo 300€ - telefonai siunčiami ir į Lietuvą.

„Redmi K30 4G“ taip pat galima įsigyti Kinijoje, o kaina nuo 240€ - telefonai siunčiami ir į Lietuvą.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(4)
(3)
(1)

Komentarai (3)