„Intel“ pranešė apie 10 kartos įspūdingus mobilius procesorius: galingiausiems nešiojamiems kompiuteriams, pagaliau pavyko peržengti 5 GHz barjerą  (11)

CES 2020 parodos metu „Intel“ pranešė apie 10 kartos mobilius procesorius. Šie procesoriai turi „Comet Lake-H“ kodinį pavadinimą, tebeturi minimaliai patobulintą „Skylake“ branduolį ir yra gaminami naudojant 14 nm litografiją. „Intel“ kol kas neatskleidžia, kada šie procesoriai bus išleidžiami oficialiai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Comet Lake-H“ procesoriai yra skirti galingiems nešiojamiems kompiuteriams.

„Intel“ giriasi, kad jiems mobiliame segmente pagaliau pavyko peržengti 5 GHz barjerą. Čia, žinoma, kalbama apie turbo dažnį, bet ir tai atrodo labai įspūdingai.

Ši procesorių serija susidės iš i5 (4 branduoliai/8 gijos), i7 (6 branduoliai/12 gijų) ir i9 (8 branduoliai/16 gijų) procesorių. Tad viskas labai panašu į pirmtakus.

Renginio metu „Intel“ taip pat pasidalino keliomis skaidrėmis, kuriose buvo lyginami „Ice Lake-U“, „Comet Lake-U“ ir 3 kartos „Ryzen“ procesoriai. Testuose „Intel“ procesoriai lengvai įrodė pranašumą.

Reiktų atkreipti dėmesį į du dalykus. Kompiuteriai su i7-1065G7 procesoriai turėjo 3733 LDDR4 atmintį, o „Ryzen“ sistema turėjo tik 2400 DDR4 atmintį. Antra, tai jau gyvenimo ciklą baigianti AMD sistema.

CES parodoje AMD turi pranešti apie „Zen 2“ architektūros mobilius procesorius, kurie galės geriau konkuruoti su „Intel“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
Autoriai: Mindaugas Klumbis
(9)
(5)
(4)

Komentarai (11)