Sekantis „Windows 10“ atnaujinimas turės labai įdomią optimizacijos funkciją, bet... susikalbės ne su visais procesoriais  ()

Sekantis didelis „Windows 10“ atnaujinimas turės naują funkciją, kuri leis operacinei sistemai suprasti, kuris procesoriaus branduolys yra geriausias ir pirmiausia jam skirti užduotis. Tai leis kažkiek pagerinti vienos gijos spartą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Technologija taip pat žinos visų branduolių galimybes ir pagal tai skirstys užduotis. Niekam nėra paslaptis, kad ne visi procesoriaus branduoliai yra vienodo pajėgumo, bet iki šiol „Windows 10“ operacinė sistema negalėjo atskirti, kuris branduolys yra geresnis, o kuris prastesnis.

Tiesa, „Windows 10“ galės susikalbėti ne su visais procesoriais. Norint, kad nauja funkcija veiktų reikės „Intel Turbo Boost Max 3.0“ technologijos. Reikia paminėti, kad „Intel Turbo Boost Max 3.0“ palaiko tik HEDT platformos procesoriai. Turint AMD procesorių reikės bet kurio „Zen“ architektūros procesoriaus. AMD atveju „Windows 10“ netgi galės žinoti, kuris branduolys yra geresnis kiekviename CCX bloke.

Kol kas dar nežinoma, kada tiksliai „Microsoft“ išleis sekantį didelį „Windows 10“ atnaujinimą, bet tai turi įvykti iki metų galo.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
Autoriai: Mindaugas Klumbis
(16)
(2)
(14)

Komentarai ()