Paaiškėjo, jog greitasis įkrovimas iš tikrųjų žudo baterijas: atskleidė baterijų testų rezultatus  (3)

Daugelis seniai užmiršo, ką reiškia laukti valandą ir ilgiau, kol telefono baterija įsikraus 100 proc. Greitasis įkrovimas tapo viena svarbesnių telefono ypatybių. Vis dėlto, kyla klausimas, kokį poveikį tai turi telefono baterijai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„AnandTech“ išsiaiškino, jog „Oppo“ naudojamas 40W greitasis įkrovimas sumažina baterijos talpą iki 70 proc. per tiek pat laiko kiek 15W įkrovimas sumažins talpą iki 90 proc.

„OPPO“ yra sukūrusi „SuperVOOC 2.0“ greitojo įkrovimo technologiją, palaikančią 65W greitąjį įkrovimą. Šiuo metu tai yra greičiausia laidinio įkrovimo technologija. Ar tai reiškia, kad baterija tampa nieko verta dar greičiau?

Gamintojas teigia, kad adapteryje, laide ir telefone yra įmontuotos saugos priemonės, užtikrinančios, kad jūsų telefonas yra saugus įkrovimo metu, tačiau nieko neskelbia apie ilgalaikį poveikį baterijai.

Tokie gamintojai kaip „Nokia“, „Apple“ ir „Google“ yra išvystę vos 18W greitojo įkrovimo technologiją. Galbūt dėl pastarosios priežasties, kas gali tai paneigti.

Tačiau „OPPO“ nebuvo kur slėptis ir atskleidė baterijų testų rezultatus. Pasak gamintojo, po 600 įkrovimo ciklų baterijos vidutinė talpa lieka didesnė nei 91 %. Net po 800 įkrovimo ciklų (maždaug dvejų naudojimo metų) baterijos talpa vis tiek viršija 90 %.

Gamintojo teigimu, kad baterijos talpa sumažėtų iki 80 %, prireiks trejų ar daugiau metų, o anot „Oppo“ atstovų, paprastai telefonas naudojamas vidutiniškai vos dvejus metus. Taigi, nors gamintojas ir pripažįsta esant problemą, iš esmės tragedijos tame nėra. Na, nebent esate iš tų, kurie nesiskiria su savo išmaniuoju tikrai ilgiau nei dvejus metus.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(23)
(15)
(8)

Komentarai (3)