„Samsung“ pristatė naująjį „Exynos 1080“ lustą: pajėgumu lenkia net „Snapdragon 865+“  ()

„Samsung“ oficialiai paskelbė apie naująjį „Exynos 1080“ lustą, sukurtą pagal 5 nm technologiją, o „AnTuTu“ rezultatai lenkia net „Qualcomm Snapdragon 865+“ lusto pasiekimus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Naujosios kartos išmanieji telefonai turės pagal 5 nm technologiją pagamintus lustus, įskaitant „Apple A14“, „Snapdragon 875“, „Kirin 9000“ ir netgi „Exynos“.

„Samsung Semiconductor China Research Institute“ direktorius dr. Pan Xuebao interviu atskleidė, kad netrukus pristatys naujausią „Exynos 1080“. Jis sukurtas pagal 5 nm technologiją, kuri, kaip spėjama, yra tas pats „5 nm LPE“ gamybos būdas kaip ir būsimame „Snapdragon 875“. Ši technologija leis baterijai tarnauti ilgiau.

Be to, naujuose lustuose taip pat naudojama nauja „ARM Cortex-A78“ procesoriaus architektūra kartu su nauja „Mali-G78“ grafikos plokšte. Remiantis oficialiais ARM duomenimis, „A78“ suteikia 20 proc. didesnį procesoriaus našumą nei jos pirmtakas „A77“, o „G78“ – 25 proc. didesnį našumą, palyginti su senesne „G77“ architektūra.

 

Naujas lustas skirtas vidutinės ir aukštesnės klasės telefonams, todėl galime tikėtis jį rasti aukštesnės klasės biudžetiniuose modeliuose arba net „Samsung“ flagmanuose ir, galbūt, kitų gamintojų, pavyzdžiui, „Vivo“ vidutinės klasės išmaniuosiuose telefonuose. Tačiau Pietų Korėjos technologijų gigantas dirba ir su kitu procesoriumi – „Exynos 2100“, kuris debiutuos „Samsung“ telefone.

 

Tuo tarpu dabartinė naujiena – „Exynos 1080“ renka daugiau nei 650 000 taškų „AnTuTu“ teste, o tai yra daugiau nei surinko „Qualcomm Snapdragon 865“ ir „Snapdragon 865+“ lustai.

Teigiama, kad „Exynos“ lustas yra skirtas specialiai Kinijos rinkai, o „Vivo X60“ su šiuo lustu debiutuos iki 2020 metų pabaigos.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(4)
(2)
(2)

Komentarai ()

Susijusios žymos: